Feluś i Gucio grają w sylaby

Feluś i Gucio grają w sylaby to dzisiejsza propozycja gry dla dzieci. Wspólnie spędzony czas oraz nauka przez zabawę to gwarancja jaką śmiało możemy wystawić. Feluś i Gucio grają w sylaby to gra wspomagająca naukę czytania zatem powinna w sposób szczególny pomóc przedszkolakom oraz pierwszoklasistom.

Feluś i Gucio to bohaterowie książek dla dzieci. Feluś jest małym chłopcem, a Gucio misiem i jego przyjacielem. Razem przeżywają różne przygody. Razem też sylabizują. Zasady gry są bardzo proste, więc nie ma co się martwić, że Wasza pociecha sobie nie poradzi. Gra jest przepięknie ilustrowana przez Mariannę Schoett. Zabawa daje możliwość układania dwu oraz trzysylabowych słów, a opisane w instrukcji warianty różnicują rozgrywkę w zależności od zaawansowania dziecka.

Feluś i Gucio grają w sylaby to 4 unikatowe plansze (na rewersie każdej z nich znajdują się nowe trzysylabowe hasła), 60 płytek z ilustracjami i 48 dwustronnych płytek z sylabami. Dołączony do zestawu separator sprawi, że po zabawie każdy element gry będzie miał swoje miejsce i nową zabawę będzie można rozpocząć błyskawicznie!

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *