Minecraft. Niesamowite bazy. Budowle pobudzające wyobraźnię

Smyk jako wierny fan gry Minecraft chce być na bieżąco z wszelkimi nowinkami. Jako, że książek na ten ten temat na rynku wydawniczym nie brakuje, co czas jakiś uzupełnia swoją biblioteczkę. Właściwie to zastanawiam się czy częściej czyta czy gra…Największy wybór książek „minecraftowych” jest w HarperKids.pl

Dziś prezentujemy Wam książkę Minecraft. Niesamowite bazy, budowle pobudzające wyobraźnię. Znajdziecie tu opisy najbardziej niezwykłych, wyjątkowych konstrukcji Minecrafta, praktyczne rady i podpowiedzi najlepszych budowniczych gry, zrozumiałe wyjaśnienia, jak planować tematyczne bazy, konstruować skomplikowane mechanizmy z czerwonego kamienia i radzić sobie z problemami. Jest też ogromna dawka inspiracji, która pobudzi wyobraźnię każdego gracza!

Minecraft. Niesamowite bazy, budowle pobudzające wyobraźnię to wyjątkowy poradnik dla miłośników gry Minecraft. W książce czytelnik znajdzie opisy najbardziej skomplikowanych, wyjątkowych siedzib i budynków w całym Minecrafcie. Ich twórcy, członkowie gildii budowniczych, dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, dzięki którym każdy gracz będzie mógł wznieść budynki, jakie sobie wymarzył.  

Książka Minecraft. Niesamowite bazy, budowle pobudzające wyobraźnię zasługuje na słowa uznania jeśli chodzi o jakość i dbałość wykonania. Twarda okładka, duże, kolorowe stronice sprawią, że książka posłuży przez wiele lat, a i przyjemność z niej korzystania będzie niemała.

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *