Nowości z Puciem

Ostatnie dni przed świętami. Wielu z Was jeszcze wybiera prezenty dla swoich dzieci. My polecamy Wam dwie nowości Wydawnictwa Nasza Księgarnia z Puciem w roli głównej. Samego Pucia dzieci już zdążyły pokochać za sprawą książek Marty Galewskiej-Kustra. Czas na …

Pucio do tulenia

Po raz pierwszy ulubionego bohatera książeczek można nie tylko zobaczyć, ale i dotknąć, a nawet przytulić. Oto na sklepowych półkach pojawiła się maskotka Pucio do tulenia. Wykonana z naturalnych materiałów zabawka jest mięciutka i przyjemna w dotyku. Niewielkich rozmiarów Pucio doskonale dopasuje się do małych rączek. Od tej chwili Wasze pociechy mogą zyskać nowego przyjaciela, który będzie im towarzyszył na spacerach, w przedszkolu lub gdziekolwiek gdzie będą chciały go zabrać!

Pucio. Co słychać?

A dla Wszystkich lubiących układać puzzle przedstawiamy najnowsze dziecko z rodziny Puciowych – Pucio. Co słychać? Nadstawcie uszu i razem z ulubionymi bohaterami posłuchajcie ćwierkania ptaków, bzyczenia owadów, tuptania mrówek, chrupania wiewiórki, szczekania psa czy szumu wiatru. Może po ułożeniu obrazka sami wydacie okrzyk zdumienia jak Pucio lub zaśmiejecie się radośnie jak Misia? Puzzle doskonale nadają się dla maluchów. Dwanaście dużych kafelków, śliczna grafika i wyrazy dźwiękonaśladowcze sprawią, że wspólna zabawa będzie fantastyczna.

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *