Roblox. Rocznik 2021

Roblox to edukacyjna gra internetowa wydana w 2006 roku przez amerykańskie studio Roblox Corporation. Uczestnicy gry samodzielnie kształtują rozgrywkę poprzez tworzenie przedmiotów, miejsc akcji itp. Możliwe jest udostępnianie własnych map zbudowanych z klocków. Gra stała się szybko popularna, a jej sympatycy chętnie sięgają po książki, takie jak Roblox. Rocznik 2021

Książka Roblox. Rocznik 2021 przyda się każdemu fanowi, niezależnie od tego czy jest początkującym graczem czy też „starym wyjadaczem”. Dlaczego? Otóż w świecie Roblox dzieje się tak dużo i tak szybko, że warto mieć przy sobie jakąś małą ściągę. Bo Roblox to nie jedna gra, to platforma dla dobrej zabawy! A książka porusza różne tematy, również te poważniejsze, takie jak bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w sieci.

Autorzy książki Roblox. Rocznik 2021 doskonale zdają sobie sprawę, że ilość dostępnych gier na platformie może nieco przytłoczyć. Dlatego w książce znajdziemy ranking pięciu najlepszych gier akcji, ranking gier RPG. Oprócz informacji, ciekawostek czy zestawień najpopularniejszych i najciekawszych projektów Roblox w książce znalazły się także zabawne zadania i łamigłówki związane z poszczególnymi typami gier.

Książka Roblox. Rocznik 2021 ma szansę stać się ulubioną książką Waszych dzieci w nadchodzącym roku, pod warunkiem, że są fanami Rebloxa. Jeśli nie są to kto wie, może po lekturze zapragną wstąpić do tego świata? Jedno jest pewne, książka jest niezwykle kolorowa, ładnie wydana, w twardej okładce i doskonale nadaje się na prezent z okazji zbliżających się Mikołajek.

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *