Power Rangers

Power Rangers to serial telewizyjny dla dzieci i młodzieży oparty na japońskich serialach Super Sentai. Pierwszy sezon wystartował w 1993 roku, w amerykańskiej telewizji Fox Kids. Po jego sukcesie co roku pojawiały się kolejne odcinki. Serial opowiada o grupie osób, najczęściej nastolatków, którzy pod postacią Power Rangerów walczą ze złem w różnej postaci. Historia tak bardzo przypadła do gustu młodym odbiorcom, że prócz filmu zaczęły ukazywać się również książki. I dziś właśnie pragniemy Wam pokazać dwie książki i Power Rangers od HarperKids

Power Rangers. Rocznik. Fakty, bohaterowie, wyzwania

Power Rangers. Rocznik. Fakty, bohaterowie, wyzwania to niewątpliwie książka dla małych miłośników akcji i przygody! Oto Power Rangers Beast Morphers powracają w wielkim stylu! Teraz są jeszcze skuteczniejsi, a to dzięki substancji Morph-X, która wytwarza czystą energię dla całego świata! Ale uwaga, tak silne źródło energii przyciąga również czarne charaktery, którym Power Rangers muszą stawić czoła – Morph-X nie może dostać się w niepowołane ręce. Każdy Ranger ma cząstkę DNA pochodzącą od zwierzęcia, dlatego Czerwony Wojownik jest szybki jak gepard, Niebieski – silny jak goryl, a Żółty – zwinny jak królik. Gdy się zjednoczą, ich moc jest niepowstrzymana! W tej niezwykłej książce znajdziesz fakty na temat swych ulubionych bohaterów, ciekawostki dotyczące serialu i łamigłówki, których rozwiązywanie przyniesie ci wiele satysfakcji.

Power Rangers. Zadania i wyzwania

Z kolei książka Power Rangers. Zadania i wyzwania to spora dawka doskonałej zabawy i zadań do wykonania dla małych czytelników. Fani serialu znajdą tu łamigłówki o zróżnicowanym poziomie trudności, kolorowanki, quizy oraz całą moc naklejek. Dla ułatwienia i sprawdzenia na końcu książki znajdują się odpowiedzi. Świetna zabawa gwarantowana!

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *