Muminki. WIELKI SŁOWNIK OBRAZKOWY polsko-angielski

Nauka języka angielskiego może być zabawą! Mamy na to dowód w postaci książki „Muminki. WIELKI SŁOWNIK OBRAZKOWY polsko-angielski” Od kilku dni Smyk siedzi na kolejnymi stronicami oglądając cudowne obrazki Tove Jansson i ćwicząc swój angielski.

Jeśli chodzi o Muminki to te są zawsze u nas mile widziane i czytane. Uwielbiamy. Smyk nie tak dawno temu zaczął nawet planować wyprawę do wioski Muminków w Finlandii. Ale jak wiadomo do podróżowania potrzebna jest znajomość języka angielskiego. Ćwiczy zatem nasza latorośl konwersacje jak tylko może. Kiedy zatem ukazała się książka „Muminki. WIELKI SŁOWNIK OBRAZKOWY polsko-angielski” nie mogło jej zabraknąć na naszej półce. To połączenie ulubionych, bajkowych bohaterów z podstawowymi słówkami i zwrotami w języku angielskim.

I tak w książce „Muminki. WIELKI SŁOWNIK OBRAZKOWY polsko-angielski” znajdziemy słówka i zwroty języku angielskim z polskimi tłumaczeniami. Są tu między innymi pory roku, miesiące, dni tygodnia, kształty, kolory, dźwięki, litery alfabetu oraz cyfry. Jeśli chodzi o trudność, jest to raczej książeczka dla młodszych dzieci, ale jak widać po Smyku, nawet Ci znający podstawowe słówka chętnie po nią sięgają utrwalając materiał i powtarzając. Chętnie widzielibyśmy taki rysunkowy słownik dla „szkolniaków”, Wszak Muminki kochają wszyscy bez względu na wiek!

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *