Detektyw Pierre w labiryncie. Dziwny przypadek Zamku na Niebie

Wytęż wzrok, oto książka na dziś – Detektyw Pierre w labiryncie. Dziwny przypadek Zamku na Niebie. Detektywa znamy już dobrze. Poznaliśmy go w mieście  Labiryntopolis. Zdążyliśmy się polubić, stąd nieskrywana radość na kolejne spotkanie.

Detektyw Pierre w labiryncie. Dziwny przypadek Zamku na Niebie to książka, ale też swoistego rodzaju gra, w którą mały czytelnik zostaje wciągnięty. Na kolejnych kartach, gęsto wypełnionymi rysunkami i labiryntami trzeba wypatrywać złotych gwiazdek, czerwonych trofeów, skrzynek ze skarbem oraz innych, pozostałych obiektów. Książka Wydawnictwa Nasza Księgarnia to doskonała zabawa, która uczy spostrzegawczości.

W książce Detektyw Pierre w labiryncie. Dziwny przypadek Zamku na Niebie – Pierre, labiryntowy detektyw, znowu ściga złoczyńców! 
Pierre i Carmen przybywają do Miasta Kanałów, aby wziąć udział w święcie na cześć Jaja Zamętu. Szybko jednak odkrywają, że spiskowcy z tajemniczej (dez)organizacji znanej jako Ruch Wyzwolenia Labiryntów chcą wykraść bezcenne jajo. A jaki udział mają w tej intrydze Żelazne Maski?

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *