Puzzlowe nowości od NK

Jesień idzie i na ma na to rady. Ale za to jest rada na jesienne, długie, deszczowe wieczory. Rozwiązanie jest proste! Puzzle! Doskonale rozwijają spostrzegawczość, a dodatkowo uczą cierpliwości i koncentracji! To doskonała zabawa nawet dla dorosłych. Zatem dziś pokażemy Wam kilka puzzlowych nowości od Wydawnictwa Nasza Księgarnia.

Alfabet. Puzzle

Niezwykły szydełkowy alfabet znany z „Literkowej książkiAnny Salamon teraz także w formie puzzli. O to osa, M to motyl, Ł to łąka… Każda literka coś w sobie kryje. Czy zgadniecie co? Układajcie puzzle i poznawajcie litery. Puzzle przeznaczone dla dzieci od 2 lat. Składają się z 35 dużych elementów, a obrazek po ułożeniu jest kompletnym alfabetem.

Jesień w lesie. Puzzle

To puzzle dla najmłodszych autorstwa Emilii Dziubak, którą mali czytelnicy znają między innymi z książek „Rok w lesie„, „Opowiem ci, mamo, co robią dinozaury” i „Niezwykłe przyjaźnie. W świecie roślin i zwierząt„. Puzzle składają się z 88 elementów, a obrazek po ułożeniu ma wymiary 47 x 33 cm i przedstawia leśną scenerię. To pretekst do wspólnych rozmów na temat leśnych zwierząt i ich zwyczajów.

Sen królewny. Puzzle

Pełna szczegółów ilustracja Ewy Beniak-Haremskiej została podzielona na 155 elementów. To nieco trudniejsza układanka, więc dzieciakom mogą towarzyszyć rodzice. – Królewna kwiatów śni swój baśniowy sen. Ma czepiec ozdobiony kwiatami i wstążkami i jest ubrana w powłóczystą szatę. Towarzyszą jej błękitny koń z czerwoną grzywą oraz królewski paw o niezwykle barwnych piórach… – dalszy ciąg opowieści wymyślcie sami próbując poskładać w całość wszystkie elementy.

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *