Książka o kupie. Epicka podróż przez ludzki układ pokarmowy

Autorką książki, którą dziś Wam chcemy polecić jest Milada Rezková. Ta czeska autorka jest nam już znana. Zdążyliśmy ją nawet polubić dzięki Nie bój się! czyli wielka księga strachu (nie tylko) dla cykorów. Tworzy ona autorskie trio z Lukášem Urbánkiem i Jakubem Kašem. Ich wspólne książki to m.in. seria o Doktorze Mewie, wspomniane „Nie bój się” oraz „Książka o kupie. Niezwykła podróż przez układ pokarmowy”, którą rekomendujemy dziś.

Książka o kupie. Niezwykła podróż przez układ pokarmowy” ukazała się nakładem Wydawnictwa Nasza Księgarnia. Zabawnie napisana i fantastycznie zilustrowana pozwoli Waszym pociechom poszerzyć wiedzę na temat ludzkiego układu pokarmowego. Trawienie to jeden z cudów, jakie codziennie dzieją się w organizmie. Jak przebiega ten proces?

Mała Wielka Kupa był na początku kęsem jedzenia. Potem dał z siebie wszystko, co najlepsze, a na koniec został wydalony w dobrze znanej, niezbyt przyjemnej i nielubianej postaci. „Książka o kupie. Niezwykła podróż przez układ pokarmowy” to opis jego podróży i przygód. Pełno tu pali totemicznych, kojotów, tipi i tomahawków, komiksów, powiedzonek, map, rytuałów i cudów. Mały czytelnik na każdej stronie poczuje dreszczyk emocji!

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *