Tygryskowy BIO – plan

Razem dla naszej planety

Z tej strony Wasz Tygrysek. Jak już dobrze wiecie, jestem eko, eko nakręcony. Dbanie o środowisko, to nie tylko moje hobby, ale przede wszystkim moja misja. Już teraz są dostępne nowe Tygryski BIO w folii biodegradowalnej – czyli takiej, która bardzo szybko się rozkłada i może być kompostowana. Musicie wiedzieć, że wprowadziliśmy tę folię jako absolutnie pierwsi! Dbamy również o środowisko poprzez wybór składników, z których wytwarzamy nasze BIO chrupki. Używamy tylko tych od sprawdzonych dostawców. Certyfikat „zielonego listka”, którym się szczycimy potwierdza, że nasz produkt spełnia restrykcyjne normy i powstaje zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego. Tygryski nie tylko chrupią bardziej, ale są też bardziej eko!

Chcę Was dziś namówić, byście dołączyli do Tygryskowej eko – drużyny. Zobaczcie, jakie to łatwe i przyjemne. To dopiero początek naszej wspólnej przygody, czekajcie na moje kolejne pomysły. Ja nie mogę się już doczekać!

  • Zostań domowym ogrodnikiem i stwórz mini ogródek na parapecie.
  • Plastik nie jest fantastic. Pożegnaj plastikowe słomki i kubeczki. Nie kupuj napojów w plastikowych butelkach. Do szkoły, ma spacer i na wycieczkę zabierz wodę w bidonie.
  • Pamiętaj, że plastikowe reklamówki są prawdziwą zmorą dla naszego środowiska. Na zakupy zabieraj zawsze torby ekologiczne.
  • Nie kupuj wciąż nowych zabawek. Zostań zabawkowym twórcą. Możesz tworzyć je ze ścinków, kartonów, pustych pudełek i innych przedmiotów, które dzięki Tobie dostaną drugie życie.
  • A poza tym spędzaj jak najwięcej czasu na dworze. Skacz, brykaj, śmiej się i baw dobrze. I pamiętaj, by zachęcić innych do dołączenia do drużyny eko Tygrysków.

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *