Akademia EKO Wiedzy

Rok szkolny już za pasem. Pewnie już zaczęliście kompletowanie szkolnych wyprawek. Z tym większą przyjemnością prezentujemy Wam jeszcze ciepłe zeszyty z serii Akademia EKO Wiedzy Harper Kids Polska.

Zeszyty są doskonałym przewodnikiem po zagadnieniach ekologii i stanowić mogą uzupełnienie szkolnych lekcji. W zabawny, angażujący sposób przekazują ogrom wiedzy. W każdym zeszycie na końcu, na małych czytelników czeka gra planszowa oraz specjalny dyplom za zdobycie wiedzy.

https://www.instagram.com/p/CEFGrmkBDpK/

Do tej pory ukazały się następujące zeszyty:

♻️ Wielkie porządki recykling i sprzątanie świata – z tej książki dowiesz się wszystkiego o śmieciach, co z nimi robić, jak je segregować oraz które z nich można przetworzyć.

♻️ Nasza przyroda środowisko i jego ochrona – tym razem czytelnik zdobędzie wiedzę na temat zwierząt i roślin. Będzie wiedział jak pomóc zwierzętom w zimie i dlaczego musimy dbać o pszczoły.

♻️ Dobra energia źródła energii w przyrodzie – ten zeszyt przyda się także rodzicom, gdyż podpowie jak oszczędzać energię 🙂

♻️ Niezwykła woda rola wody w przyrodzie – zeszyt dostarczy wiedzy na temat wody, jej znaczeniu w przyrodzie i formach występowania.

Wszystkie zeszyty z serii Akademia Eko Wiedzy można kupić 👉 https://egmont.pl/szukaj?q=Akademia+eko+wiedzy

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *