101 obrzydliwych faktów

Wracamy po krótkiej, wakacyjnej przerwie. Ale nie była to przerwa w czytaniu! Do walizki zapakowaliśmy między innymi 101 obrzydliwych faktów Wydawnictwa Nasza Księgarnia. Książka ta to kolejna z cyklu, który Smyk uwielbia. 101 obrzydliwych faktów szczególnie przypadły do nastoletniego gustu. Znajdziemy tu bowiem mnóstwo odpowiedzi na z pozoru głupkowate pytania.

101 obrzydliwych faktów jest naprawdę obrzydliwa! Wrażliwcy mogą mieć problem, mogą ją nawet krytykować! Jednak jeśli się wczytać okaże się, że nie jest to książka o głupotach. W sposób rzeczowy i obrazowy poszukuje się tu odpowiedzi na dziwne, wstydliwe pytania, które w gruncie rzeczy dotyczą każdego człowieka. Będąc dziećmi często intrygowały nas takie właśnie zagadnienia. Potem jednak dorośliśmy…

101 obrzydliwych faktów to książka dla dzieciaków, które poszukują i obserwują. Dla małych odkrywców, którzy zaskakują i zawstydzają swoich rodziców. Z książki dowiedzą się między innymi, że pomalowane na czarno zęby były modne w Japonii. Zdziwieni? Znajdziecie tu podpowiedzi między innymi dlaczego pingwiny wymiotują jedzeniem do dziobów swoich piskląt, czy Król Słońce Ludwik XIV przyjmował gości, siedząc na kibelku, ile smarków połykasz dziennie. Ta książka jest obrzydliwie fantastyczna!

Nasza Księgarnia

101 obrzydliwych faktów

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *