Spirit. Riding Free

Czy Wasze dzieci lubią gazetki i kolorowe magazyny? My uwielbiamy, a właściwie Smyk uwielbia. Ma kilka ulubionych tytułów, których kolekcja sukcesywnie się powiększa. Na rynku dostępnych jest wiele tytułów. Warto się im przyjrzeć i dopasować tytuł do zainteresowań dziecka. Dziś polecamy Wam Magazyn Spirit. Riding Free

Magazyn Spirit. Riding Free pewnie bardziej spodoba się dziewczynkom niż chłopcom, ale niczego nie przesądzajmy. Bo jeśli jakiś chłopiec lubi konie, to magazyn będzie i dla niego! Tematem przewodnim jest historia przeniesiona z serialu telewizyjnego, opierająca się na przyjaźni trzech dziewczynek oraz ich miłości do koni. 12-letnia Lucky, przeprowadza się do małego miasteczka. Wkrótce zaczyna jeździć konno, poznaje dzikiego mustanga, który pomaga jej uratować przyjaciółki. Nawiązuje z nim niezwykłą więź i galopuje ku przygodom… 

Magazyn Spirit. Riding Free to masę zabawy i rozrywki. Na łamach magazynu znajdziecie wiele informacji o koniach i jeździectwie, dyscyplinie popularnej wśród dziewczynek. W najnowszym, trzecim numerze przeczytacie o akrobatyce konnej. W środku znajdziecie test, który pozwoli Wam odpowiedzieć na pytanie – Czy byłabyś dobrą akrobatką konną?  Ale to nie wszystko. Z magazynu Spirit. Riding Free dowiecie się jak pielęgnować konia.

Magazyn Spirit. Riding Free to również sporo rozrywki. Komiks „Wróżka” dostarczy Wam uśmiechu. Jest też okazja by oddać się rysunkom, kolorując i tworząc Bumeranga. W numerze nie brakuje też zgadywanek. Aha! Do tego Magazyn Spirit. Riding Free skrywa aż dwa plakaty oraz prezent. W trzecim numerze to Stajnia z konikiem.

Wszystkie numery Magazynu Spirit. Riding Free dostępne są na Egmont.pl, dzie trwa promocja pakietowa – przy zakupie 3 dowolnych czasopism koszt dostawy to jedyne 5 złotych (do paczkomatu).

Kochani! Mamy dla Was dobre wieści. Oto konkurs w którym do wygrania najnowszy numer magazynu Spirit. Riding Free oraz zestaw od Just Play. W skład zestawu wchodzi budynek wykonany z wysokiej jakości tworzywa z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, który z powodzeniem pomieści trzy konie. Stajnia posiada przesuwane drzwi oraz kryjówkę na górze, do której można dostać się wchodząc po drabinie. W zestawie znajduje się również 13 cm laleczka, 18 cm rumak oraz drobne akcesoria, które będą dodatkowym urozmaiceniem zabawy.

Aby mieć szansę zawalczyć o nagrody należy wykonać pracę plastyczną przedstawiającą konia. Technika dowolna. Pracę należy przesłać na adres: swiatdlasmyka@wp.pl do 10 lipca! Powodzenia!

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *