Wiosna z Junior Plusssz

Co roku o tej porze szukamy suplementu diety, który pomógł by nam przetrwać ten czas przesilenia. Tak, tak wiemy, że nic nie zastąpi zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia, ale przecież my nic nie chcemy zastępować! W tym roku wiosna jest szczególna, więc szczególnie przyłożyliśmy się do naszej suplementacji. Wybraliśmy Plusssz Junior. I choć junior u nas tylko jeden, poczyniliśmy mały zapas, bo i my rodzice pragniemy być zdrowi i pełni energii.

Plusssz Junior Elektrolity plus multiwitamina to dla nas idealne rozwiązanie. W małej, musującej tabletce zawartych jest tyle składników potrzebnych naszemu organizmowi, a na dodatek nic nie trzeba połykać. Wystarczy rozpuścić w wodzie tabletkę i przyrządzić napój bogaty w sód, magnez, witaminę C, witaminę E, witaminę B6. Znajdziemy tu także kwas foliowy, o którym przypominają sobie jedynie kobiety w ciąży. Tymczasem foliany pełnią niezwykle ważną rolę w ludzkim organizmie i są nam potrzebne stale. Razem z witaminą B6 i B12 regulują poziom homocysteiny, której nadmiar jest jednym z głównych czynników rozwoju miażdżycy i chorób układu sercowo-naczyniowego.

Jak widać ta mała tabletka to same plusssy. Powstały z niej roztwór nawadniający to roztwór o zmniejszonej osmolarności. Brzmi mądrze, a co oznacza? Otóż odpowiednie stężenie glukozy, potasu i sodu oraz jonów sprawia, że woda w jelitach lepiej się wchłania. A lepsze nawodnienie to lepsze samopoczucie. I to nie tylko w czasie choroby typu biegunka. Wzmożony wysiłek fizyczny czy upały powodują, że tracimy to co cenne. Dlatego tak ważne jest nawadnianie.

Plusssz Junior Elektrolity plus multiwitamina to prócz masy pozytywów dla organizmu to świetna zabawa. Tak! Szczególnie dla młodszych dzieciaków. Można go pić już od trzeciego roku życia, a jego przyrządzenie to odrobina magii. Oto tabletka wrzucona do szklanki z wodą powoduje, że woda zaczyna musować, strzela, syczy… Woda zmienia kolor i zaczyna smakować pomarańczą

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *