SY-LA-BY nauka czytania

Macie plany na dzisiejsze popołudnie? My mamy. Właśnie siadamy do stołu, na którym rozkładamy grę „SY-LA-BY nauka czytania”. Co prawda wszyscy czytać już potrafimy, ale nie przeszkadza nam to zasiąść do rozgrywki. Zabawa sylabami i tworzenie słów to trening dla naszych szarych komórek.

Jednak gra „SY-LA-BY nauka czytania” dla maluchów rozpoczynających przygodę z literami i czytaniem to doskonałe wsparcie. To gra warta zainteresowania, szczególnie jeśli wspieracie swoje dzieci w nauce. Gra uruchamia kreatywność, a tym samym nauka idzie znaczniej łatwiej i przyjemniej. „SY-LA-BY nauka czytania” pomaga utrwalić sylaby, uczy także szybkiej syntezy sylab w słowa. To doskonała pomoc dla rodziców jak i nauczycieli, którą dzieciaki docenią.

Gra „SY-LA-BY nauka czytania” przeznaczona jest dla dzieci od siedmiu lat. W rozgrywce jednorazowo może wziąć od dwóch do maksymalnie pięciu graczy. Średnio rozgrywka trwa około trzydziestu minut. Gra „SY-LA-BY nauka czytania” ma dwa poziomy trudności. Pudełko zawiera 55 kart sylab oraz 55 kart spółgłosek. Celem gry jest utworzenie słów ze swoich kart, Zwycięża osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich kart.

Nasza Księgarnia

„SY-LA-BY nauka czytania”

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *