Tak wiele rzeczy/ So many things

Nauka nowych angielskich słówek nie musi być nudna i mozolna. Dla wszystkich Smyków zaczynających przygodę z językiem angielskim mamy dobrą wiadomość. Książka „Tak wiele rzeczy/ So many things” pomoże Wam w prosty i przyjemny sposób zapamiętać nowe słówka. Cudowne ilustracje sprawią, że z chęcią będziecie przeglądać kolejne strony i nim się obejrzycie, Wasz zasób angielskich słówek znacznie się powiększy.

Książka „Tak wiele rzeczy/ So many things” ukazała się nakładem Wydawnictwa Nasza Księgarnia. To pozycja z kategorii picturebook. Pierwszoplanową rolę odgrywają tu ilustracje. Całość książki została podzielona na rozdziały – m.in.: zwierzęta, ubrania, owoce, warzywa, środki transportu, potrawy, narzędzia, sport i rekreacja, pogoda i geografia, ubieranie się, w supermarkecie, w ogrodzie. Każdy rysunek jest podpisany w języku polski jak i angielskim.

Duży format książki „Tak wiele rzeczy/ So many things” sprawia, że przeglądanie jej jest bardzo przyjemne, a obrazki i podpisy czytelne. Książeczkę mogą już oglądać przedszkolaki, bo większość dzieci w tym wieku właśnie rozpoczyna naukę języka angielskiego. Szkolne dzieci również znajdą frajdę z przeglądania książki.

Nasza Księgarnia

Tak wiele rzeczy/ So many things

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *