Atlas cudów świata

Jeśli Wasze dzieci są ciekawe świata, to ta książka jest zdecydowanie dla nich. Atlas cudów świata jest przepięknie wydana i kusi ilustracjami. Można nad nią siedzieć godzinami i nie będą to godziny stracone. To podróż przez kontynenty. Na każdym z nich można zobaczyć cuda przyrody lub cuda stworzone przez człowieka

Książka Atlas cudów świata przedstawia trzydzieści jeden niezwykłych miejsc na ziemi. Niektóre z nich są nam znane ponieważ istnieją od wieków, inne powstały całkiem niedawno, a mimo to zachwycają. Być może dzięki rodzinnym podróżom Wasze dzieci widziały już niektóre miejsca przedstawione w książce, takie jak piramidy czy Wieżę Eiffla. Jeśli jednak nie dane Wam było doświadczyć na własne oczy tych cudów nic się nie martwcie. Ta książka pozwoli Wam wyruszyć w podróż bez wychodzenia z domu.

Wystarczy trochę wyobraźni, a poczujemy ducha prastarej krainy wokół Uluru lub zmierzymy się z gladiatorami w imponującym Koloseum. Dzięki książce Wydawnictwa Nasza Księgarnia Atlas cudów świata” znajdziemy się w najgorętszym miejscu na ziemi czyli Dolinie Śmierci lub równie gorącej Afryce. Książka w cudowny sposób uczy geografii, historii, architektury… Stanowi uzupełnienie naszej biblioteczki, obok Atlasu przygód zwierząt oraz Atlasu przygód dinozaurów.

Nasza Księgarnia

Atlas cudów świata

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *