#międzynamikobietami

Między nami kobietami spotykamy się często. Plotkujemy, śmiejemy się, rozmawiamy o modzie, dzieciach, podróżach, zajęciach fitness…Te nasze spotkania mają uzdrawiającą moc. Dodają energii i uczą. Tak uczą, bo czasami prócz rozmów o wszystkim i o niczym rozmawiamy o konkretnych problemach radząc sobie bardzo konkretnie.

#międzynamikobietami rozmawiamy o tym, o czym każda kobieta wiedzieć powinna. Bo każdej z nas to dotyka. Mowa o infekcjach intymnych. Zawstydziłyście się? Zupełnie niepotrzebnie. Rozmawiając, wiedząc więcej możecie w odpowiedni sposób podejść do tematu. Zdaniem polskich ginekologów wciąż wiele kobiet czuje skrępowanie mówiąc o infekcjach intymnych. Wiedza Polek na temat zdrowia intymnego jest ciągle za niska. Dlatego spotykając się w „babskim” gronie warto od czasu do czasu porozmawiać właśnie na ten temat.

Korzystasz z sauny, basenu, solarium? Przebywasz zbyt długo w mokrym kostiumie kąpielowym? Przyjmujesz doustną antykoncepcję? Tak, tak – jesteś narażona na infekcję intymne. Jak widać nawet zwykłe sytuacje, które towarzyszą nam każdego dnia mogą prowadzić do infekcji intymnych. Warto zatem zawczasu zaopatrzyć się w odpowiednie preparaty, które pomogą nam rozprawić się z problemem.

#międzynamikobietami polecam Wam dwa. Mucovagin fizjoemulsja oraz Trivagin żel. Oba są skuteczne i co ważne niedrogie. Pierwszy to wydatek 20 zł za 150 ml, a drugi kosztuje 19 zł za 30 ml. Mucovagin fizjoemulsja to specjalistyczna fizjoemulsja do higieny intymnej zawierająca unikalną formułę drobnocząsteczkowego kwasu hialuronowego BASHYAL ™ z oktenidyną. Trivagin żel to wyrób medyczny do stosowania pomocniczo w leczeniu infekcji okolic intymnych. Łagodzi objawy infekcji grzybiczych i bakteryjnych, takie jak: świąd, pieczenie, zaczerwienienie i podrażnienia towarzyszące upławom. Oba produkty dostępne są bez recepty.

Zbliżający się Nowy Rok sprzyja podejmowaniu nowych planów i zobowiązań. Mam nadzieję, że wśród wielu planów i marzeń w Waszych noworocznych postanowieniach znajdzie się również miejsce na dbanie o higienę intymną, o dbanie o samą siebie.

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *