Radisson Blu Ulysse Resort

Jeśli zastanawiacie się jaki hotel wybrać na Djerbie śmiało możemy Wam polecić Radisson Blu Ulysse Resort. Sieć hoteli znana jest na całym świecie, a na Djerbie są dwa działające pod jej szyldem. Oba są pięciogwiazdkowe – zatem nie najtańsze. Mieliśmy okazję zobaczyć dwa.

P1019786 (800x600)

Hotel położony jest 10 minut od stolicy wyspy Houmt Souk. Od lotniska Djerba – Zarzis oddalony jest o 20 minut.  Posiada 259 komfortowo urządzonych pokoi. Pokoje wyposażone są w łazienkę, suszarkę do włosów, klimatyzację , lodówkę, TV, telefon, sejf, mini bar. Wszystkie pokoje posiadają balkon lub taras. W całym hotelu bezpłatnie dostęp do WIFI.

P1019767 (800x600)

Dla nas było to bardzo wygodne, gdy leżąc w łóżku zamieszczaliśmy na bieżąco informacje na FB. Bliskość plaży to dodatkowy atut. W hotelu znajduje się jeden basen kryty oraz jeden zewnętrzny. My korzystaliśmy jedynie ze śniadań, które były pyszne i obfite. Generalnie nasze wrażenia są pozytywne szczególnie, że pozytywnie zakończyła się „afera kocykowa”. Smyk ma swój ulubiony niebieski kocyk, który towarzyszy mu we wszystkich podróżach.

P1019780 (800x600)

Kiedy po pierwszej nocy pośpiesznie pakowaliśmy walizkę jego niebieski, mięciutki przyjaciel pozostał w pościeli. O pozostawieniu go w Radisson Blu Ulysse Resort zorientowaliśmy się jadąc jeppem. Trudno, przepadł – pomyśleliśmy. Jednak kiedy po tygodniu wróciliśmy na ostatnią noc do tego samego hotelu okazało się, że kocyk jest i czeka na Smyka. Nasza zguba się odnalazła. Chętnie wrócilibyśmy ponownie do tego hotelu w przyszłym roku.

P1019753 (600x800)

 

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *