Świat przyrody

Wyrusz na wędrówkę przez świat dzikiej przyrody. Ta niesamowita książka pokaże wam środowisko zwierząt i roślin i gwarantujemy, że zadziwi niejednokrotnie. Piękne ilustrację i całą masę wiedzy przyrodniczej znajdziecie zamknięte w książce Świat przyrody. Kompendium cudów natury Wydawnictwa Nasza Księgarnia.    

Świat przyrody to niesamowita pozycja nie tylko ze względu na tematykę. Książka pomyślana została tak, aby czytelnik za każdym razem kiedy po nią sięgnie mógł wyruszyć w niezwykłą podróż w nieznane. Każdy rodzaj informacji wyróżniony został innym kolorem. Żółtym podążymy do rozmaitych typów środowisk. Pomarańczowy zaprowadzi nas do określonych gatunków lub grup roślin i zwierząt. Z kolei pod niebieskim znajdziemy omówienie zachowań i przystosowań, które pomagają organizmom zywym w nieustannej walce o przetrwanie.   

Świat przyrody można też czytać w sposób tradycyjny czyli od przysłowiowej deski do deski. Ale można otworzyć książkę w dowolnym miejscu i kierować się strzałkami na marginesach. Książka jest cudownie ilustrowana – zawiera duże, dokładnie opisane rysunki, tablice. Szczerze powiedziawszy trudno określić kto mógłby dłużej siedzieć nad książką – mama czy Smyk. Jedno jest pewne, jeśli macie w domu małego lub większego ciekawskiego Świat przyrody przypadnie mu do gustu.   

Nasza Księgarnia

Świat przyrody. Kompendium wiedzy

Autor: Mike Jolley, Amanda Wood

Ilustracje: Owen Davey

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *