Letnie warsztaty z Martyną Chomacką i Lorkiem Zediu

To był naprawdę gorący dzień. Temperatura w słońcu sięgała 35 stopni Celsjusza, żar lał się z nieba, rozedrgane powietrze unosiło się nad rozgrzanym chodnikiem, a ja zmierzałam ku miejscu, w którym przyjęto mnie jeszcze cieplej. Allaboutlife czyli odpowiedzialni za to całe zamieszanie, podgrzali atmosferę jeszcze bardziej serwując kombinację dobrej zabawy, zdrowego jedzenia, wiedzy. To już szesnasty raz na  autorskich Warsztatach z Gwiazdą zaprezentowano influencerom najciekawsze na rynku trendy produktowe oraz namawiano do wspólnego gotwania.

Fot. czteryfajery.pl

A gotować było z kim. W gościnnych progach Centrum Techniki Kulinarnej swoimi doświadczeniami oraz zdrowymi przepisami dzielili się Martyna Chomacka i Lorek Zedju – finaliści Masterchef Polska. Partnerami edycji zostali: Iodica Polska, L’Biotica Biovax, CleanHands, Aquaphor, Baziółka, Krasnystaw, Devaldano, wina Le Grand Noir, Nina Basco, Smukee, Hoffen, MillClean, Kuvings Polska, Stovit, Cremajo

Gotowaliśmy na najlepszych produktach spożywczych – zwycięzców w plebiscycie Influencer’s Top 2019.

  • Pyszne soki – jak zawsze od Kuving Polska – również laureata Influencer’s Top 2019
  • Baziółka  –  nagroda w kategorii żywność groszek czepny
  • Krasnystaw – produkty nagrodzone w kategorii żywność
  • Stovit z dżemami – używaliśmy konfitury wiśniowej i dżemu truskawkowego bez cukru, słodzonego ksylitolem
  • Cremajo – zwycięzca w kategorii żywność
  • Devaldano – debiutująca na warsztatach.
Fot. czteryfajery.pl
Fot. czteryfajery.pl
Fot. czteryfajery.pl
Fot. czteryfajery.pl
Fot. czteryfajery.pl
Fot. czteryfajery.pl

Ale nie samym jedzeniem człowiek żyje. Cudownym akcentem spotkania był pokaz mody marki Nina Basco. W rolach modelek influencerki, które na czerwonym dywanie czuły się wyśmienicie dobrze. Seksapilu dodawały im przepiękne, kolorowe, momentami zwiewne kreacje, które każda kobieta chętnie powiesiłaby w swojej szafie, by móc je zakładać na takie spotkania.    

Fot. czteryfajery.pl

Z kolei L’Biotica Biovax zaprezentowała swoje nowości: vegańskie maski w płachcie oraz 2 rodzaje płatków pod oczy. Kosmetyki do pielęgnacji twarzy Vegan mają postać tkaniny silnie nasączonej serum. Ta tkanina to tencel (inaczej lyocell), czyli naturalne i w 100% biodegradowalne tworzywo. Materiał ten produkowany jest z celulozy drzewnej, a jego czas rozkładu wynosi około 12 tygodni.

Fot. czteryfajery.pl

Barwy i kolory przykuwały oko na stoisku Smukee, na którym królowały praktyczne gadżety do domu, a marka Hoffen pokazała jak sprytnie można sobie ułatwić codzienne gotowanie w kuchni. O nasze zdrowie i najlepszą do picia wodę zadbała marka Aquaphor – laureat nagrody Influencer’s Top 2019.

Fot. czteryfajery.pl
Fot. czteryfajery.pl

O czyste ręce zarówno przed jak i po gotowaniu zadbało CleanHands. Wyjątkowa i delikatna formuła żeli, mydeł i sprayów odświeżających o działaniu odświeżającym pozwala na zachowanie higieny rąk i sprzętów codziennego użytku w każdej chwili, bez użycia wody. Produkty CleanHands dostępne są w poręcznych opakowaniach o różnych pojemnościach, dzięki czemu można mieć je przy sobie zarówno w domu i w pracy, jak i w podróży, czy na spacerze oraz wszędzie tam, gdzie umycie rąk wodą z mydłem nie jest możliwe. 

Fot. czteryfajery.pl

Jako, że po wielkim gotowaniu czas pomyśleć o sprzątaniu, swoje produkty zaprezentował MillClean. Ekologiczne środki do czyszczenia domu sprawdzą się w każdej sytuacji. W ofercie firmy znajdują się miedzy innymi: balsamy specjalistyczne, płyny do mycia luster, balsamy do pielęgnacji domu.

Fot. czteryfajery.pl

Wielkim zainteresowaniem cieszyło się też stoisko Iodica Polska wiele z nas dowiedziało się jak zadbać o zdrowie i jak ważna jest suplementacja jodem. Czy wiesz że: cała Europa w tym Polska cierpi na chroniczny brak JODU naturalnego. W Polsce brakuje go niemal wszędzie najbardziej na obszarach południowo-wschodnich. Według WHO 3 miliardy ludzi na świecie żyje pozbawionych dostępu do JODU naturalnego.

Fot. czteryfajery.pl

Tim-wina, dystrybutor marki Le Grand Noir przygotował degustację wyśmienitych win, które wykorzystane zostały również w kuchni.

Fot. czteryfajery.pl

To był wyjątkowy czas. Dziękuję Allaboutlife za zaproszenie.

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *