100 głupich porównań dla bystrzaków

Pamiętacie książkę „100 głupich pytań dla bystrzaków„? Podobała się Wam. Oto dobra informacja. Oto w księgarniach pojawiła się jej żółta siostra czyli „100 głupich porównań dla bystrzaków„. Znajdziecie w niej sto zwariowanych, wyjątkowych porównań. Jeśli macie w domu jakiegoś małego bystrzaka, ta ksiązka zaspokoi jego ciekawość.

Pytania, które zadają dzieci swoim rodzicom tylko z pozoru wydają się być niemądre. Często my dorośli najnormalniej w świecie nie znamy na nie odpowiedzi. No bo nie jest łatwo znaleźć sensowną odpowiedź na pytanie – czy starczyłoby zycia na policzenie głosno do miliarda?  Tymczasem nawet do takich dziecięcych pytań można podejść w sposób poważny i naukowy. I wtedy odpowiedź przychodzi sama. W książce „100 głupich porównań dla bystrzaków” znajdziemy wiele odpowiedzi i madrych wyjasnień.  

Książka „100 głupich porównań dla bystrzaków” Wydawnictwa Nasza Księgarnia podobnie jak jej poprzedniczka została starannie wydana. Twarda okładka, dość duża czcionka oraz wesołe ilustracje zachęcą maluchy do samodzielnego czytania!

Nasza Księgarnia

100 głupich porównań dla bystrzaków

Autor: Stéphane Frattini

Ilustracje: Robbert

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *