Wielka księga zabaw. Ratujmy Ziemię

Jak wielką rolę w naszym życiu odgrywa ochrona środowiska naturalnego zapominają często dorośli. Tym bardziej warto w tym temacie edukować już od najmłodszych lat. Bowiem czym skorupka za młodu nasiąknie… Dlatego dziś sięgamy po najnowsze wydawnictwo EGMONTWielka księga zabaw. Ratujmy ziemię„.

https://www.instagram.com/p/BwjS8v5hV8X/

Wielka księga zabaw. Ratujmy ziemię” doskonale pomoże nam w rozmowach z dzieckiem na temat ekologii. Dostosowana do możliwości i wrażliwości dziecka porusza tematy niełatwe w sposób subtelny i niemalże naturalny. Język dostosowany jest do wieku młodego czytelnika. Jak wygląda kondycja naszej planety? Co możemy zrobić by jej pomóc? Co może zrobić dziecko by być eko? Książka niewątpliwie inspiruje do lepszego życia dlatego warto ją czytać rodzinnie.  

Wielka księga zabaw. Ratujmy ziemię” inspiruje do lepszego życia nie tylko dzieci, ale i dorosłych pokazując jak żyć bardziej ekologicznie i dbać o środowisko. Pomaga także budować poczucie odpowiedzialności za naszą planetę oraz uwrażliwia na los roślin, zwierząt, ludzi. Książka edukacyjna, o tematyce ekologicznej, która uczy przez zabawę powinna znaleźć się w każdej dziecięcej biblioteczce. Nie znajdziecie w niej nudnych pogadanek ani suchych wykładów. Książka za to zawiera aż dziewięć gier i zabaw, liczne quizy i zgadywanki,  a nawet wycinane pionki do gry planszowej.

Wydawnictwo EGMONT

Ratujmy Ziemię. Wielka księga zabaw

Autor: Gaëlle Bouttier-Guérive

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *