CHAMPAGNE & GENTLE GOLD!

Latem w kobiecej kosmetyczce nie może zabraknąć rozświetlacza! To produkt multifunkcyjny, który użyjesz do wymodelowania twarzy, dekoltu i ramion. Dzięki niemu ukryjesz mankamenty i wydobędziesz atuty. Wystarczy umiejętnie operować pędzlem, a efekt będzie doskonały! Jak to zrobić?

Do nowej serii makijażowej marki Eveline Cosmetics Glow and Go dołączyły Rozświetlacze wypiekane w dwóch kolorach: CHAMPAGNE I GENTLE GOLD.

Produkty błyskawicznie rozświetlą cerę i nadadzą jej wielowy miarowego blasku. Wysoka koncentracja opalizujących pereł wyrzeźbi i ożywi skórę naturalnym światłem. Cera będzie natychmiast rozpromieniona. Mieszczący się w nowoczesnym opakowaniu kosmetyk to idealny puder do rozświetlenia codziennego make up’u i szybkich poprawek w ciągu dnia. Rozświetlacze kreują nowy wymiar makijażu :

– jasnego, pełnego młodzieńczego blasku,

– letniego, w którym akcentujemy opaleniznę,

– wieczorowego, który podkreśla piękno twarzy i ciała.

Wszechstronny puder rozświetlający GLOW and GO!

  • Podkreśla kości policzkowe
  • Rozświetla okolice oczu
  • Akcentuje łuk kupidyna
  • Konturuje twarz
  • Podkreśla ramiona i dekolt

Cena: 19,90 zł

ROZŚWIETLACZE w kremie Eveline Cosmetics z serii GLOW & GO!

To pełne blasku emulsje do twarzy i ciała z odbijającymi światło pigmentami. Lekka formuła kosmetyku doskonale wtapia się w skórę, tworząc na niej delikatny efekt tafli. HIGLIGHTER sprawdza się jako rozświetlająca baza pod podkład, sprawiając, że twarz wygląda na wypoczętą i świeżą. Efekt rozświetlenia można stopniować, w zależności od ilości użytego produktu. GLOW and GO! jest idealny do konturowania twarzy. Dla subtelnego efektu rozświetlenia można dodać kroplę emulsji do ulubionego podkładu. Idealnie sprawdzi się również przy STROBINGU, którego zadaniem jest rozświetlenie i ożywienie cery. Składniki aktywne: CERAMIDY, MATCHA TEA WATER, Kompleks Antipollution (m.in. oligoalginiany, woda morska bogata w mikroalgi). Produkt dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: CANDY GLOW, GOLDEN GLOW.

https://www.instagram.com/p/BvTpklnAxKF/

Cena: 16,99 zł

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *