Nowa kolekcja bajek

Nowa kolekcja bajek to pięknie ilustrowane zbiory opowiadań. Niewielki format, mnóstwo ilustracji i dużo czytania zarazem! W serii ukazały się zbiory opowiadać o ulubionych bohaterach bajek dla dzieci, np. Bing, Auta, Elena z Avalonu, Star Wars. Jeśli szukacie książeczek dla dzieci na wieczorne czytanie, te doskonale się nadadzą.

Booba. Nowa kolekcja bajek

Booba to nietuzinkowy bohater pełnej humoru kreskówki, którą można obejrzeć m.in. na Netflixie. Ten wesoły skrzat uwielbia kłopoty (z wzajemnością). Wraz z papugą Googą i szczurzycą Loolą przeżywa mnóstwo szalonych przygód . Czy znasz Boobę? Jeśli nie, to książka właśnie dla ciebie! Booba to nietuzinkowy bohater, który uwielbia kłopoty (z wzajemnością). Nie wiadomo, co się działo z Boobą przez ostatnie sto lat, dlatego korzystanie z niektórych cudów techniki jest dla niego niezwykłą przygodą. Każdy dzień to okazja do poznania nowego urządzenia – lodówki, odkurzacza albo samolotu. Ale cóż, obsługa tych rzeczy wcale nie jest taka prosta, jakby się mogło wydawać. Nic więc dziwnego, że większość eksperymentów Booby kończy się spektakularną (a przy okazji zabawną) katastrofą. Nie czekaj ani chwili, sięgnij po tę pełną niespodzianek książkę, która zabierze cię do szalonego świata Booby!

Heniś. Nowa kolekcja bajek

Heniś to bohater kreskówki emitowanej na kanałach Nick Jr., TVP ABC i Nickleodeon Polska. Ten mały chłopiec codziennie odkrywa coś nowego: raz jest to księżyc, raz wieloryb, innym razem samochód. Nie są to jednak – jak by się mogło wydawać – takie zwykłe odkrycia. W każdym z nich jest coś tajemniczego i ekscytującego. Poznaj Henisia – ciekawskiego i uroczego chłopca, który uwielbia zabawę! Heniś spotyka nowych znajomych, z którymi się zaprzyjaźnia. Razem codziennie przeżywają niesamowite przygody. Historie z tej książeczki opowiadają zarówno o wiel kich chwilach, jak i o małych codziennych radościach każdego przedszkolaka. Ponadto uczą otwartości i pomagają zrozumieć otaczający nas świat. Dołącz do Henisia oraz jego przyjaciół!

Kot – o – ciaki. Nowa kolekcja bajek

Kot – o – ciaki to urocze kocie rodzeństwo: Krakers, Budyń i Pianka. Wraz z rodzicami odrywają świat i każdego dnia uczą się, jak kreatywnie rozwiązywać problemy. Kot – o – ciaki są bohaterami kreskówek emitowanych w TV Puls i na kanale Nick Jr. Pianka, Budyń i Krakers to trzy rude koty, których perypetie rozbawią cię do łez! Sprawdź, co się stało, gdy kociaki zapragnęły zostać superbohaterami, weź udział w wyjątkowym konkursie tańca, stań do rowerowego wyścigu, naucz się konstruować latawce i pomóż kociakom rozdawać paczki, które zgubił kot pocztowy! Poznaj słodką Babeczkę, łebskiego Lukra, ponurego Borysa i ca łą resztę kociego towarzystwa. W świecie kotociaków wszystko zawsze dobrze się kończy, a kluczem do sukcesu jest przyjaźń i współpraca!

Wydawnictwo EGMONT

Booba. Nowa kolekcja bajek

Dzień, w którym Heniś poznał… Nowa kolekcja bajek

Kot-o-ciaki. Nowa kolekcja bajek. Kotociaki

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *