Książeczki dla maluchów

Akademia Mądrego Dziecka to seria książeczek dla najmłodszych dzieci w różnych kształtach i formatach, które zachęcają do nauki przez zabawę. Każda publikacja to wspaniała rozrywka wspomagająca rozwój dwulatków i trzylatków. Kartonowe książeczki z wyciętymi kształtami, ruchomymi obrazkami, a także proste kolorowanki dla maluchów, barwne wydzieranki czy książeczki ze zmywalnym pisakiem świetnie rozwijają zdolności manualne, a przy okazji poruszają bliskie maluchom tematy i zaspokajają ich ciekawość.

Ciekawski kotek

Ciekawski kotek czyli wierszowana książeczka Zbigniewa Dmitroca zaspokoi ciekawość maluchów. Wydana przez Egmont z dbałością o szczegóły doskonale nadaje się dla małych raczek. Piękne ilustracje, duża czcionka sprawią, że dziecko chętnie będzie do niej wracać.    

A to było tak

A to było tak… czyli jak? Jeśli jesteście ciekawi koniecznie sięgnijcie po książeczkę. Wierszuje ten sam Zbigniew Dmitroca. Proste wierszyki wpadające w ucho kończą się zdaniem – a to było tak. Wszystko zaczyna się od pieska, a kończy na orle. W ten sposób dzieciaki maja okazje poznac rozne zwierzeta 

Wydawnictwo EGMONT

Ciekawski kotek. Akademia mądrego dziecka. A to ciekawe

A to było tak… Akademia mądrego dziecka. A to ciekawe

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *