LEGO® Disney Księżniczka™ Sekretny ogród

Dziś przychodzimy do Was z propozycją książeczki dla dziewczynek. Wszystkie małe księżniczki za sprawą Wydawnictwa AMEET przeniosą się do świata bajkowego. LEGO® Disney Księżniczka™. Sekretny ogród to nie tylko tradycyjna książka, to również możliwość wyśmienitej zabawy. Ułatwią to – figurka oraz rozkładane elementy wewnątrz.

W LEGO® Disney Księżniczka™. Sekretny ogród poznamy aż osim księżniczek. Każda z nich jest inna, ale każda szykuje się do przyjęcia.  W trakcie tych przygotowań, dziewczynki spotyka wiele dziwnych, nieprzewidywalnych i wyjątkowych zdarzeń. Gdzie odbędzie się przyjęcie? Co wydarzy się w ogrodzie?

Z LEGO® Disney Księżniczka™. Sekretny ogród można bawić się na wiele sposobów. Książeczka rozwija wyobraźnie, ponieważ to dziecko decyduje o zakończeniu historii. Ćwiczy tez małe rączki przy rozkładaniu kart i składaniu w palac.

LEGO® Disney Księżniczka™. Sekretny ogród, to książka, która rozbudzi sile wyobraźni. Doskonale nadaje się na prezent. Pięknie wydana, kolorowa, zresztą co tu dużo mówić, warto się samemu przekonać.  

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *