Ale stroje!

Ale stroje! to czarodziejska książka, w której nie ma nic do czytania. Jest za to sporo do wycinania, kolorowania, naklejania i zagniatania. Ciekawi co to za książka? Wydawnictwo EGMONT przedstawia książke dla całej rodziny.  

https://www.instagram.com/p/BtOIBxFBSLR/

W dzieciństwie mama Smyka często bawiła się papierowymi ludzikami. W tamtych czasach, nie było takiego wyboru zabawek, wiec papierowe postaci zmieniające ubranka były hitem. Dziś, po latach wraz ze swoim synem sięga po książkę Ale stroje! by ponownie oddać się zabawie w papierowe przebieranki. Z wielkim sentymentem patrzy na dzisiejsze ubranka i możliwość ich kreacji. Jedynie zasada nie uległa zmianie. Ubranka zakłada się tak samo jak dwadzieścia lat temu, zagniatajac karteczke do tyłu.  

Książka Ale stroje! to świetna zabawa. Dzieciaki mogą dowolnie przyodziewać postaci korzystając z zamieszczonych ubranek lub tworzyć zupełnie inne, całkiem nowe. Przydadzą się kredki, pisaki, farbki…Dołączone naklejki też pewnie znajdą zastosowanie. Szykuje się pelne kreatywności popołudnie. I to nie jedno!   

Wydawnictwo EGMONT

Ale stroje!

Ilustracje: Adelina Sandecka

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *