LEGO® Jurassic World

Marzcie czasami, aby przenieść się w świat dinozaurów? Przeżyć niesamowitą historię, mrożąca krew w żyłach z prehistorycznymi stworzeniami? Koniecznie przeczytajcie jakie książki dziś Wam zaproponujemy. Te pozycje od Wydawnictwa AMEET choć na chwilę pozwolą stać się częścią swiata dinozaurow.     

https://www.instagram.com/p/BsSkj0YhkXH/

LEGO® Jurassic World™. Wyzwania z Naklejkami. Dinoodkrycia

Pierwsza książeczka, która polecamy to LEGO® Jurassic World™. Wyzwania z Naklejkami. Dinoodkrycia. Moc zabawy z naklejkami gwarantowana. W Jurassic World czyli najbardziej niesamowitym parku rozrywki nikt nie będzie się nudzić. Niezwykle labirynty czekają na odważnych. Prehistoryczne zagadki są wyzwaniem, a dinozaury czasami straszą, a czasami bawią.  Przyklejanie naklejek rozwija wyobraźnie, ale tez ćwiczy małe rączki. A naklejek w tej książeczce jest naprawdę sporo. Ponad pięćset, a każda z nich jest wielokrotnego użytku. Zdecydowanie ksiazka LEGO® Jurassic World™. Wyzwania z Naklejkami. Dinoodkrycia  przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom dinozauruw, ale i Lego!  

LEGO® Jurassic World™. Alarm w dinoparku

LEGO® Jurassic World™. Alarm w dinoparku – po ta ksiazke siegniecie pewnie pragnac pozostać w klimacie Jurassic World. Spora dawka rozrywki, zabawy i nauki zawarta na kolejnych kartkach książki pochłonie Wasze dzieci bez reszty. Oto dzięki specjalnym naklejkom mali czytelnicy mogą zaprojektować swojego własnego dinozaura! Jako, ze wyobraźnia nie zna granic, prace dzieciaków mogą zadziwić, rozbawić i zachwycić. W książce LEGO® Jurassic World™. Alarm w dinoparku  nie brakuje też wielu ciekawostek oraz niesamowitych zadań do wykonywania. Chcecie wziąć udział w wyścigach dinozaurów? Z LEGO® Jurassic World™. Alarm w dinoparku jest to możliwe! Wystarczy po nia siegnac!    

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *