Dzika przyroda

Dzika przyroda na kartach dwóch książek jakie dziś pragniemy Wam rekomendować wygląda niesamowicie. Gotowi by wyruszyć w niezwykłą podróż dookoła świata? Te książki znajdą uznanie wśród wszystkich ciekawskich maluchów. Dzięki Wydawnictwu AMEET dzieciaki poznają zwierzęta, o których być może nawet nie słyszały.

 

 

 

Wild Life. Śladami dzikich zwierząt

 

Książka Wild Life. Śladami dzikich zwierząt  to specyficzna podróż po wszystkich kontynentach. Gorąca afrykańska sawanna pozwoli nam poznać szybkobiegaczy oraz mistrzów kamuflażu. Antylopa tomi, gepard, zebra, lew – o tych zwierzętach słyszał każdy Smyk. Ale czy wiecie jak wygląda otocjon? W cieniu deszczowego lasu przyjrzycie się dzioborożcowi oraz okapi. Równie fascynująco może być w europejskim lesie. Krocionóg czy skorek? Jeleń czy wiewiórka? Jakie jest Wasze ulubione zwierzątko? Jak się okazuje zwierzęta żyją w różnych warunkach w zależności od szerokości geograficznej. Na terenach skalistych prym wiodą świstaki, puszczyki, koziorożce alpejskie. Z kolei w lesie bambusowym spotkamy pandę, rokleony złociste, bażanty złociste… Wild Life. Śladami dzikich zwierząt  to fakty, labirynty i ciekawostki. Mały czytelnik na pewno nie będzie się nudził, szczególnie że prócz dawki wiedzy czekają go również zadania. Wszystkie odpowiedzi i podpowiedzi znajdują się na końcu książeczki.   

Wild Life. Zadanie: Naklejanie!

 

Kolejna książka Wild Life. Zadanie: Naklejanie!  to również solidna dawka wiedzy o zwierzętach podana w przystępny i zabawowy sposób. Czy wiecie, że najszybsze zwierzę na świecie osiąga prędkość 360 km/h! i jest to sokół wędrowny? Prócz podobnych ciekawostek w książce znajdziecie ponad dwustu naklejek, które gwarantuje świetną rozrywkę. Naklejki są wielokrotnego użytku, więc jeśli nawet maluchom zdarzy się umieścić wieloryba w lesie, a dzika pod wodą nie ma co się martwić. Dzieciaki uwielbiają naklejki i zabawę z nimi. Warto dołączyć do nich. Rodzinny czas spędzony nad książką Wild Life. Zadanie: Naklejanie!  na pewno na długo zapadnie wam w pamięci.

 

 

 

 

Wydawnictwo AMEET

Wild Life. Śladami dzikich zwierząt

Wild Life. Zadanie: Naklejanie!

 

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *