LEGO® Harry Potter™

Historię Harry Potera zna chyba każdy, a jeśli nie to przynajmniej każde dziecko. Pełna magii i czarów opowieść rozbudza wyobraźnię. Nie dziwi więc fakt, że wciąż powstają książki przedstawiające bohaterów. Smyk prezentuje dziś dwie, niezwykle kolorowe książeczki Wydawnictwa AMEET, które każdy szanujący się fan Harry Potera powinien mieć.

 

 

 

 

LEGO® Harry Potter™. Kolekcja plakatów

 

LEGO® Harry Potter™. Kolekcja plakatów to właściwie więcej niż książka. Zawiera szesnaście plakatów, które śmiało można włożyć w ramki i powiesić na ścianie. Plakaty powstały w różnych technikach artystycznych, ale wszystkie wyglądają niezwykle ciekawie. Pokój każdego Smyka z taką galerią obrazów wyglądać będzie niczym w Hogwarcie. Plakaty są naprawdę ładne i Smyk już wybrał swoje ulubione. Ale książka to nie tylko plakaty. Każdy plakat zawiera bowiem na odwrocie historyjkę. Są krótkie co sprawia, że dzieciaki z łatwością i chęcią przeczytają je samodzielnie.

 

 

LEGO® Harry Potter™. Naklejkowe Scenki

 

LEGO® Harry Potter™. Naklejkowe Scenki to doskonała zabawa dla wszystkich Smyków. Książka zawiera ponad dwieście pięćdziesiąt naklejek wielokrotnego użytku, które pozwalają kreować do woli. Na kolejnych kartach książki można uzupełniać historię, jednocześnie sprawdzając swoją wiedzę na temat Harrego Potera. Wewnątrz znajduje się także rozkładana scenka, która na chwilę lub dłużej pozwoli przenieść się w bajkowy świat. Jest też i choinka oraz zimowa sceneria co z racji obecnej pogody zatrzymało nas na dłużej przy tej właśnie ilustracji.

 

 

Wkrótce ukaże się też LEGO® Harry Potter™. Witaj w Hogwarcie. Polecamy!

 

 

 

Wydawnictwo AMEET

LEGO® Harry Potter™. Kolekcja plakatów

LEGO® Harry Potter™. Naklejkowe Scenki

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *