Lego Ninjago. Encyklopedia postaci

Od jakiegoś czasu Smyk jest wielkim fanem klocków LEGO, a w szczególności LEGO NINJAGO.  Kiedy więc wypatrzył na sklepowych półkach książkę  „Lego Ninjago. Encyklopedia postaci” Wydawnictwa AMEET  było pewne, że książka prędzej czy później trafi na jego półkę. I oto jest! Jest też wielka radość i fascynacja.

 

 

Myślę, że podobne emocje książka „Lego Ninjago. Encyklopedia postaci” wzbudzi w każdym małym i większym chłopcu zakochanym w LEGO NINJAGO. To bowiem prezentacja wszystkich wydanych do tej pory figurek LEGO NINIJAGO. Książka została podzielona na siedem rozdziałów, będących kroniką serialu telewizyjnego NINJAGO: Mistrzowie Spinjitzu.  Każdy z rozdziałów dostarcza szczegółowych informacji na temat wszystkich figurek, które występują w danym sezonie. Po lekturze „Lego Ninjago. Encyklopedia postaci” będzie wiadome, kto jest wrogiem, a kto przyjacielem, kto posiada zdolności, a kto musi je zdobyć. W książce znajdziemy też potężne bronie oraz spektakularne pojazdy.

 

 

 

Sięgając po książkę „Lego Ninjago. Encyklopedia postaci”  wkroczymy w świat przygód, niebezpieczeństw i bitew. Poznamy (jeśli oczywiście jeszcze nie znamy) : Kaia, Cole’a, Jaya, Zane’a oraz Lloyda. Ale to nie wszyscy, bo do drużyny dołączy Nya! Stawką w walce jest dobro Wyspy Ninjago. Czy dzielni bohaterowie dadzą radę armii szkieletorów?

Ostatnia część książki „Lego Ninjago. Encyklopedia postaci”  zawiera pełną listę wszystkich zestawów LEGO NINJAGO w sam raz dla zapalonych kolekcjonerów. Jest też mały prezent dla czytelników – figurka Ninjago!

 

 

 

 

Wydawnictwo AMEET

„Lego Ninjago. Encyklopedia postaci”

Opracowanie zbiorowe

 

 

 

 

 

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *