Złota rybka

Kto z nas nie chciałby spotkać się ze złotą rybką. Taką co to życzenia nawet najdziwniejsze spełnia! O co byście ją poprosili? Jeśli macie ochotę na takie spotkanie to polecamy książkę Wydawnictwa Mando „Złota rybka”.

 

 

Duet – autor Przemysław Wechterowicz oraz ilustrator Jakub Grochola stworzyli wspólnie książeczkę  krótką, aczkolwiek treściwą. „Złota rybka” to opowieść o zwierzętach, w których odnajdziemy jakże ludzkie cechy. Bajki i opowieści dla dzieci powinny być proste, ale zarazem mądre. Taka właśnie jest ta książka. Tytułowa złota rybka spełnia życzenia wszystkich zwierząt. Większość z nich prosi o dobra materialne.

 

 

A to pilnik potrzebny, a to zebry marzą o radiu… Słoniowi przydałaby się sztuczna szczęka, a krokodylowi melonik i batonik. Struś też ma swe potrzeby, podobnie jak zebry, które pragną legginsy we flamingi. Lista potrzebujących jest długa, a złota rybka tylko jedna. Ot, taka złota rybka o gołębim sercu robi wszystko by pomóc innym. Aż pewnego razu…zjawia się goryl. Jego marzenie jest inne. jego marzenie jest wyjątkowe… Czuje się samotny i poszukuje towarzystwa. I tak oto złota rybka i goryl zostają przyjaciółmi.

 

Jeśli i Wy chcecie się zaprzyjaźnić ze złotą rybką koniecznie sięgnijcie po książkę.

 

 

Wydawnictwo MANDO

Złota rybka

Autor: Przemysław Wechterowicz

Ilustracje: Jakub Grochola

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *