Szkolnik Superdziewczyny

Połowa września za nami. Szkoła zaczęła się na dobre. Czy Wy i Wasze dzieci zdążyliście się już zorganizować? Jeśli nie to podpowiemy jak to zrobić. Tym razem będzie to propozycja jedynie dla dziewczynek. Oto Szkolnik Szuperdziewczyny czyli niezbędnik każdej szanującej się nastolatki.

 

 

Szkolnik Szuperdziewczyny to rodzaj planera, ale zarazem pamiętnika i powiernika. Pomoże zorganizować dzień, tydzień, miesiąc. Prace domowe i inne ważne wydarzenia już nigdy nie wylecą z głowy. Z tą książką, kalendarzem, zeszytem z łatwością zapanujesz nad codziennym harmidrem. Co więcej Szkolnik Szuperdziewczyny zachęca do stawiania sobie celów i ich realizacji motywując i inspirując. Dlatego znajdziesz tu sylwetki znanych i lubianych superdziewczyn takich jak Emma Waston, Beyonce czy Martyna Wojciechowska.

 

 

Szkolnik Szuperdziewczyny zawiera mnóstwo ciekawych i oryginalnych pomysłów na organizację, w tym – planer na dwanaście miesięcy, szczegółowe terminy: klasówek czy spotkań z przyjaciółkami, karty do planowania prac domowych i kontroli nad postępem prac, pamiętnik na czas roku szkolnego, wakacji, ferii. Jako, że w życiu każdej nastoletniej dziewczynki zdarzają się dobre i złe dni Szkolnik Szuperdziewczyny zawiera też Marudnik do zapisywania nastroju oraz Słoik Szczęścia do odznaczenia wyjątkowych dni.

 

 

Szczerze powiedziawszy Szkolnik Szuperdziewczyny to idealny prezent dla każdej uczennicy. Prócz tego, że uczy planowania i gospodarowania czasem pełni rolę terapeutyczną. Czasami dorastającej dziewczynce łatwiej coś zapisać na kartkach papieru niż powiedzieć najbliższym. Jeśli myślicie, że  Szkolnik Szuperdziewczyny to pozycja tylko na rok, to sporo się mylicie. Otóż naszym zdaniem, książkę wypełnioną i zabazgraną po brzegi warto pozostawić na lata. Powrót do młodzieńczych lat będzie wyjątkowy, a wasze córki na pewno to docenią!

 

 

Wydawnictwo Wilga

Szkolnik Szuperdziewczyny

 

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *