Podręczniki Minecraft

Zbliża się rok szkolny czas pomyśleć o podręcznikach. Nasza akcja Back to schoolruszyła na dobre (o czym możesz przeczytać TUTAJ). Smyk jak na dobrego ucznia przystało zaopatrzył się zatem w dwa podręczniki – Minecraft. Podręcznik zaklęć i mikstur oraz Minecraft. Podręcznik PVP. W szkole raczej mu się nie przydadzą, ale jak mawia sam zainteresowany – nie samą szkołą człowiek żyje!

 

 

Jak już kiedyś wspominałam nie mam zielonego pojęcia o co chodzi w grze Minecraft, w przeciwieństwie do Smyka, który jako dziesięcioletni chłopiec doskonale orientuje się w tematyce. Przychodzi bowiem taki moment w życiu każdego dziecka, że zaczyna mieć swój mały prywatny świat. Swoje ulubione bajki i filmy, swoje książki, swój gust…Czasem różni się to wszystko znacznie od wyobrażeń rodziców, ale przecież tak tworzy się niezależny człowiek. Nie pozostaje nic innego jak wspierać pasje, słuchać o wyborach i decyzjach. Dlatego gdy wśród wielu książek pojawiły się w naszym domu te zupełnie dla mnie niezrozumiałe o Minecrafcie właściwie się ucieszyłam. Kiedy patrzyłam z jakim zaciekawieniem Smyk studiuje każdą kolejną stronę, radość była tym większa. Fenomen tej gry nie przestaje zaskakiwać – jej popularność wzrasta nieprzerwanie od 2009 roku, a prawdziwego rozpędu nabrała w 2014 roku, gdy twórca gry, studio Mojang, zostało kupione przez koncern Microsoft. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się książki i poradniki dla graczy – dotychczas w Polsce sprzedało się 400 tysięcy egzemplarzy. W ofercie Wydawnictwa Egmont dostępne są jedyne na rynku oficjalne poradniki i książki na licencji studia Mojang.
Dzięki zawartej w nich wiedzy, fani gry uzyska bezcenne wskazówki dotyczące funkcjonowanie w tym niebezpiecznym, ale fascynującym świecie. Dzięki nim możesz zostać budowniczym, wojownikiem, a nawet prawdziwym ekspertem!

Minecraft. Podręcznik zaklęć i mikstur

W świecie Minecrafta niebezpieczeństwo czai się za każdym rogiem. Jeśli chcesz przetrwać, będziesz potrzebować potężnych narzędzi. Podręcznik zaklęć i mikstur dostarczy ci niezbędnej wiedzy. Dowiesz się, jak zaklinać ekwipunek, aby nadać mu przydatne właściwości, a także jak warzyć najróżniejsze mikstury, które zapewnią ci skuteczną ochronę. Rady i wskazówki specjalistów z Mojanga będą pomocne dla każdego, kto gra w Minecrafta.

 

 

 

Minecraft. Podręcznik minigier PVP

Możliwości, jakich dostarczają minecraftowe minigry typu PvP, są nieskończone – jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia gracza. Podręcznik minigier PvP przedstawia kilka propozycji rozgrywek, które dostarczą graczowi i jego przyjaciołom wspaniałej rozrywki. Rady i wskazówki specjalistów z Mojanga pozwolą w pełni cieszyć się grą oraz będą cennym źródłem informacji dla budowniczych minecraftowych minigier.

 

 

 

Wydawnictwo EGMONT

Minecraft. Podręcznik zaklęć i mikstur

Autor: Milton Stephanie

Ilustrator: Ryan Marsh, Joe Bolder

 

Minecraft. Podręcznik minigier PvP

Autor: Milton Stephanie

Ilustrator: Ryan Marsh, Joe Bolder, Sam Ross

 

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *