Imprezka z dreszczykiem

Piątek wieczór. Czas wybrać się na jakąś imprezkę. A może Imprezka z dreszczykiem? Właśnie skończyliśmy czytać książkę Wydawnictwa EGMONT.

 

 

Książka Imprezka z dreszczykiem pochodzi z serii wydawniczej – Biblioteka Mądrego Dziecka. Książki wchodzące w skład serii to to opowiadania pełne miłości, radości i dobroci. Spotkać tu można ulubionych bohaterów i razem odkryć świat przyjaźni. Książeczki w prosty sposób zwracają uwagę na sprawy ważne. Piękne, kolorowe ilustracje przykują uwagę każdego milusińskiego. Książeczki łatwo się czyta i nawet początkujący mali czytelnicy doskonale sobie z nimi poradzą.

 

 

Imprezka z dreszczykiem to opowieść o trzech przyjaciółkach. Każda z nich jest inna, a jedna inna znacznie bardziej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Ina, bo o niej mowa postanawia zaprosić Polę i Magdę na nocowanie czyli jak czasami się to nazywa imprezę piżamową. Wszystkie dziewczynki świetnie się bawią, ale gospodyni zdaje sobie sprawę, że dziś będzie pełnia księżyca. Jej pies Wilczek zamieni się w wilkołaka! Czy przyjaciółki zdołają zaakceptować Vampirinę, która jest wampirem? Czy piżama party się uda? To książka o tym, że każdy z nas jest inny, a przyjaciele potrafią zrozumieć wiele.

 

Wydawnictwo EGMONT

Imprezka z dreszczykiem. Vampirina. Biblioteka Mądrego Dziecka

Autor: Chelsea Beyl     

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *