Legendia ponownie zaprasza na nocną zabawę

 Jak w wyjątkowy sposób uczcić Noc Świętojańską? Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko ma na to doskonały pomysł. Już w najbliższą sobotę 23 czerwca do chorzowskiego parku powróci dobrze znany i lubiany format Legendia at Night, czyli nocna zabawa na karuzelach. Wydarzenie zapoczątkuje cykl 6 nocnych edycji, które w tym roku wzbogacone zostaną o dodatkową oprawę w postaci 6 multimedialnych pokazów.

 

 

Miłośnicy adrenaliny, którzy choć raz mieli okazję bawić się w parku rozrywki po zmroku, doskonale wiedzą, że nocna jazda na rollercoasterze lub diabelskim młynie nabiera zupełnie nowego wymiaru. Ci, którzy jeszcze nie zdążyli się o tym przekonać, będą mogli to zrobić już w najbliższą sobotę w Legendii Śląskim Wesołym Miasteczku, które podobnie jak w latach ubiegłych zaprasza do wspólnych obchodów Nocy Świętojańskiej. Do parku wraca bowiem znany i lubiany format Legendia at Night, czyli nocna odsłona zabawy w chorzowskim wesołym miasteczku. W tym roku cykl 6 niesamowitych nocy odbywać się będzie pod hasłem „Magia żywiołów”.

Legendia at Night to cykl wydarzeń, który już na stałe wpisał się w wakacyjny kalendarz Legendii. Wiemy, że jest nie tylko lubiany, ale też wyczekiwany, dlatego nie mogło go zabraknąć. W tym sezonie zapraszamy naszych gości co dwa tygodnie na nocną zabawę w godzinach od 21:00 do północy. Każda z edycji będzie nie tylko okazją do przejażdżki Lech Coasterem, czy Diamond River pod osłoną nocy, ale także pozwoli na skorzystanie z dodatkowych atrakcji – mówi Izabela Kieliś, brand manager Legendii.

 

 

Tegoroczna Legendia at Night to zabawa dla całej rodziny – wstęp na wydarzenie nie jest ograniczony ze względu na wiek. Podczas każdej z 6 edycji (pierwsza 23.06., kolejne: 7.07., 21.07, 4.08., 18.08., 1.09.) goście będą mogli obejrzeć multimedialne pokazy (podczas każdej edycji inny), w których mieszanina dźwięku, światła i dynamicznych projekcji wizualnych zabierze każdego w magiczną podróż do świata żywiołów. Podczas Nocy Świętojańskiej zobaczymy np. starcie ognia i wody. Ponadto na uczestników czekać będzie strefa chillu z leżakami i DJ’em, a także dodatkowe niespodzianki.

 

Na wydarzenie Legendia at Night obowiązują dedykowane bilety dostępne już w sprzedaży w kasach Legendii oraz online na stronie www.gopass.pl. Szczegóły wydarzenia i cennik znaleźć można na stronie parku: www.legendia.pl.

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *