Zadziwiające życie. Dlaczego każdy z nas jest wszechświatem?

Macie tak czasami, że nie potraficie odpowiedzieć własnemu dziecku? My tak mamy, dlatego sięgnęliśmy po książkę dla młodych naukowców ciekawych świata. Książkę Zadziwiające życie. Dlaczego każdy z nas jest wszechświatem?  przejął szybko Smyk i … nadal zadaje pytania.

 

 

Książka Zadziwiające życie. Dlaczego każdy z nas jest wszechświatem?  jest niezwykle ciekawa. Pięknie wydana, ale nie ma się co dziwić skoro sygnowana jest znakiem ART EGMONT. Bogata w treść i kolory spodoba się zarówno Smykom jak i rodzicom. Autorką i ilustratorką książki jest Misha Maynerick Blaise. Na co dzień zajmuje się budownictwem ekologicznym, a w wolnych chwilach czyta w łóżku, pływa i ogląda ogród swojego męża. Lubi też omawiać wielkie idee przy filiżance mocnej perskiej herbaty.

 

 

Po przeczytaniu tej książki spojrzymy zupełnie inaczej na otaczający nas świat. A świat potrafi być piękny i zadziwiający, a my stanowimy jedynie część wszechświata. Książka to doskonała propozycja nie tylko dla młodych naukowców zafascynowanych tym, jak działa świat. To także świetny podręcznik dla rodziców, którzy chcieliby odpowiedzieć na wszystkie pytania swoich ciekawskich latorośli. Ta bogato ilustrowana książka w przystępny sposób pozwoli poszerzyć wiedzę i doskonale się bawić, wspólnie odkrywając tajemnice wszechświata.

 

 

Wydawnictwo EGMONT

ART. Zadziwiające życie. Dlaczego każdy z nas jest wszechświatem?

Autor: Misha Maynerick Blaise

Tłumacz: Anna Klingofer-Szostakowska

 

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *