STOP SMOG! Oxygen Detox

W sytuacji znacznie przekroczonych norm zanieczyszczenia powietrza organizm człowieka jest narażony na negatywny wpływ trujących cząsteczek pyłów i związków chemicznych. Ten zabójczy koktajl oddziaływuje destrukcyjnie na nasze zdrowie i wygląd. Cierpi także skóra, której kondycja ulega pogorszeniu i szybciej się starzeje. Odpowiednio skomponowane receptury linii Oxygen Detox ochronią skórę przed uszkodzeniami , a także zapewniają jej właściwe oczyszczenie i detoksykację.

 

 

Kurz, spaliny i ekstrakty węglowe to zanieczyszczenia powietrza, które każdego dnia oddziaływują na skórę. Dwutlenek siarki, tlenki azotu, metale ciężkie (rtęć, ołów, kadm, chrom, mangan), WWA (między innymi benzopiren), a także niezwykle groźne pyły niskocząsteczkowe działają niekorzystnie na jej stan i wygląd. Ten zabójczy koktajl uszkadza funkcje obronne skóry oraz zdolność do regeneracji. Pozbawiona ochronnego płaszcza hydrolipidowego staje się bezbronna wobec smogu. Osiadające na skórze toksyczne cząstki utrudniają jej oddychanie, a wolne rodniki przenikają w głąb, uszkadzając błony komórkowe i kolagen.  W wyniku tego skóra  staje się szara, szorstka w dotyku i wykazuje dużą skłonność do podrażnień. Dokładne codzienne oczyszczanie skóry z pozostałości smogu to podstawa pielęgnacji.

 

N° 1511 CARBO-GEL OCZYSZCZAJĄCY

działa niczym magnes przyciągający cząsteczki zanieczyszczeń i smogu, a także martwe komórki naskórka. Dokładnie oczyszcza skórę, nie przesuszając jej ani nie pozbawiając naturalnych lipidów. Zawarty w nim aktywny węgiel jest w 100% pochodzenia naturalnego i dzięki swoim niezwykłym właściwościom absorpcyjnym usuwa zanieczyszczenia ze skóry.

Ziemia okrzemkowa to  naturalnie uformowana mineralna skała osadowa, która choć drobna i sypka, posiada silne właściwości ścierające. Delikatnie usuwa martwy naskórek nie powodując podrażnień, przebarwień czy alergii, a dodatkowo wzbogaca skórę w niezbędny krzem! Aby prawidłowo oczyścić skórę należy niewielką ilość preparatu należy nanieść na wilgotną skórę twarzy i delikatnie wmasować, a następnie dokładnie spłukać.

 

N° 1505 SERUM-REMEDIUM DO TWARZY

zapewnia skórze dodatkową ochronę w sytuacjach  szczególnego narażenia na zanieczyszczenia czy smog, w okresach silnego stresu i osłabienia, a także w sytuacji narażenia na długotrwałe oddziaływanie urządzeń elektronicznych oraz wielogodzinnego przebywania w klimatyzowanych wnętrzach. Serum zastosowane pod krem na dzień potęguje działanie ANTI-POLLUTION, wiążąc jony metali ciężkich i utrudniając przywieranie do skóry cząstek zanieczyszczeń.

 

 

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *