Kierunek Dubaj

Mówią, że historia lubi się powtarzać. Podobnie jak rok temu, w katowickim klubie Endorfina spotkali się przedstawiciele branży turystycznej. Na zaproszenie Best Reisen przybyli agenci, branżowi dziennikarze oraz partnerzy touroperatora.

 

 

Katowickie spotkania stały się już tradycją. Dziś świętujemy wspólny sukces naszej oferty – mówiła Dominika Jurkowska, koordynator ds. współpracy agencyjnej Best Reisen. To działające na polskim rynku od 22 lat biuro podróży stanowi część prestiżowej firmy Flash Tour, mogącej się pochwalić 27 letnim doświadczeniem oraz biurami podróży na całym świecie, min. w Egipcie, Indiach, Kanadzie czy Francji. Laureat wielu nagród branżowych, członek Polskiej Izby Turystyki  proponuje swoim klientom wakacje w Grecji, Bułgarii, Turcji Tunezji. Biuro specjalizuje się także w egzotycznych wyjazdach takich jak: wycieczki na Sri Lankę, Seszele, Malediwy czy do Tanzanii. Katowickie spotkanie było okazją do przedstawienia głównych kierunków Best Reisen ze szczególnym uwzględnieniem Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Dubaju.

 

 

Best Reisen było jednym z pierwszych biur w Polsce, które postawiło na emiraty. Wysyłaliśmy tam klientów zanim rozpoczęto bezpośrednie połączenia lotnicze z Polski. Dubaj łączyliśmy z innymi kierunkami już wtedy, gdy inni nie mieli nawet tego w planach. Mogę powiedzieć nieskromnie, że przetarliśmy szlaki. Od czasu wprowadzenia bezpośrednich lotów liniami Emirates (4 lata temu)  podróż stała się krótsza i wygodniejsza. Dziś należymy do czołówki organizatorów wypoczynku w Dubaju. Mamy tam swe przedstawicielstwo i polskojęzycznego rezydenta. Oferujemy kilkadziesiąt hoteli: od tych najbardziej luksusowych, po skromniejsze. Organizujemy tam wycieczki, wyjazdy firmowe, a współpracujących z nami agentów turystycznych zapraszamy co jakiś czas na study tour. Ostatnie z nich odbyło się 4 miesiące temu. Ci, którzy polecieli tam z nami – doświadczyli na czym polega urlop z Best Reisen. Dubaj to oczywiście nasz numer 1, ale w swej ofercie mamy też inne emiraty, nadające się idealnie na spokojny, rodzinny lub romantyczny wypoczynek. Dużym zainteresowaniem cieszy się nasza oferta łączona: dwa/trzy dni w Dubaju, reszta urlopu np. w RAK, Fujairah. Dodatkowo bestseller naszej oferty, czyli nasz Luksusowy Duet, w którym Dubaj łączymy z Malediwami, Sri Lanką, Seszelami, czy Mauritiusem.  Nasza oferta nie jest tylko dla szejków! Ceny, które proponujemy są przystępne i konkurencyjne –  przekonywała  prezes Zarządu Best Reisen Leila Ben Arfi.

 

 

O możliwościach turystycznych Dubaju mówił także Filip Gawryś, menedżer polskiego przedstawicielstwa Dubai Tourism. Na spotkaniu obecna była przedstawicielka Linii Lotniczych Emirates – Agata Rasała. Tak jak zaskakujący bywa Dubaj, tak i klubowe spotkanie prócz merytorycznych treści, przyniosło ze sobą odrobinę szaleństwa w klimacie lat dwudziestych.

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *