100 zabaw z robotem Eliotem

Szukacie dla swoich pociech mądrych, edukacyjnych książeczek? Pragniecie wspomagać jego rozwój już od najmłodszych lat? Nie wiecie jak to zrobić? Na pomoc przybędzie Wam Kapitan Nauka! 

 

 

Kapitan Nauka to edukacyjna seria obejmująca zagadki, gry i książeczki wspomagające rozwój dziecka poprzez kreatywną zabawę od Wydawnictwa Edgard. Sprzyja ona rozwojowi wyobraźni i aktywności twórczej, a także pobudza ciekawość i zachęca do poznawania świata. Przygotowane i opracowane przez specjalistów materiały przeznaczone są dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. I tak znajdziemy tu coś dla maluchów, przedszkolaków oraz uczniów. Wszystkie książeczki i karty zostały wyprodukowane w Polsce, z najwyższą dbałością o jakość i w trosce o bezpieczeństwo dzieci i są naprawdę bardzo fajne. Całą, kompletną propozycję znajdziemy na stronie internetowej http://kapitannauka.pl/. My dziś przedstawimy Wam jedną książkę z naprawdę bogatej oferty.

 

100 zabaw z robotem Eliotem

 

 

To wyjątkowy zestaw rozwijających zadań dla cztero i pięciolatków. Choć Smyk jest jak wiecie starszy, w zabawie z robotem Eliotem odnalazł ogrom frajdy. Inspirujące zagadki zawarte w książce i na 30 dwustronnych, zmywalnych kartach przybliżą dziecku świat kosmosu, wzbogacą słownictwo i pobudzą dziecięcą wyobraźnię. Dla Smyka łatwość rozwiązywania zadań sprawiała, iż nabierał z zadania na zadanie pewności siebie i przekonania, że matematyczne zadania i łamigłówki to doskonała zabawa. I o to właśnie chodzi, aby nauka przychodziła z zabawą, aby nie była przymusem tylko była czymś naturalnym. Osadzenie zadań, łamigłówek, szlaczków, zagadek w kosmicznym świecie planet, rakiet i robotów spodoba się szczególnie chłopcom. Dzieciaki, które postanowią zaprzyjaźnić się z robotem Eliotem nauczą się lub powtórzą już nabyte umiejętności w liczeniu w zakresie do dziesięciu. Będą miały też okazję poćwiczyć spostrzegawczość i logiczne myślenie. Zestaw czyli karty i książeczka stanowią również doskonały wstęp do nauki pisania i czytania. W skład zestawu wchodzi również flamaster. Całość w pudełeczku, walizeczce, tak aby wszystko było w jednym miejscu i zawsze pod ręką. 100 zabaw z robotem Eliotem doskonale nadaje się na prezent, który nie tylko będzie bawić , ale i sporo nauczy.

 

 

Wydawnictwo Edgard

100 zabaw z robotem Eliotem 

Autorki: Bożena Dybowska, Anna Grabek

Ilustratorka: Danka Fukowska

 

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *