Coral Beach Hotel & Resort

Jeśli wybieracie się na Cypr w okolice Pafos i nie wiecie, gdzie się zatrzymać, polecamy Wam Coral Beach Hotel & Resort. Obiekt ten ma też w swojej ofercie kilka polskich touroperatorów, tak więc czy na własną rękę czy z biurem podróży śmiało możecie się tu zameldować.

 

_crl1208-800x534

 

Kilka dni, tydzień lub dwa, a każdy dzień przyniesie Wam coś innego. Hotel jest naprawdę duży – i to może być jedynym minusem obiektu. Rozległy, pełen korytarzy może w pierwszych godzinach spowodować, iż poczujemy się nieco zagubieni. Jednak po jednym dniu, kiedy zaznajomimy się z obiektem możemy już śmiało korzystać z jego propozycji. A tych jest naprawdę dużo. Ale zacznijmy od pokoi. Hotel posiada różne pokoje. W zależności czego poszukujemy, z kim spędzamy wakacje (solo, w duecie czy z całą rodziną) i jak zasobny posiadamy portfel możemy wybierać w proponowanych pokojach. Pokój z widokiem na morze lub komfortowy apartament?

 

033-coral-beach-standard-room-2-800x534

 

My zachwyciliśmy się naszym pokojem. Dwuosobowy, przestronny, jasny… Duże, wygodne podwójne łoże. Kanapa, fotele, ława, stolik i pokaźny balkon, gdzie przy zachodzącym słońcu można wypić kawę w miłym towarzystwie. W pokoju znajduje się powiem zestaw do przyrządzenia herbaty i kawy. Jest też minibarek (tradycyjnie dodatkowo płatny), ale przecież wspomnienia są bezcenne. Łazienka prócz suszarki, kosmetyków, zestawu ręczników oferuje także szlafroki. Hotel i jego pracownicy naprawdę dokładają wszelkich starań, aby nasz pobyt był miły i wyjątkowy oraz smaczny! O tak, na szczególne słowa uznania zasługuje kuchnia. Generalnie kuchnia cypryjska smakuje nam wyjątkowo i być może dlatego i w tym miejscu mogliśmy sobie kulinarnie poużywać.

 

019a-coral-beach-calypso-restaurant-800x531

 

Kilka restauracji prześciga się by dogodzić gościom. Polecamy Tawernę Limani, usytuowaną tuż przy plaży i prywatnym hotelowym porcie, gdzie zasmakować możemy świeżej ryby i innych lokalnych specjałów. Ale Hotel Coral Beach Hotel & Resort to nie tylko dobra kuchnia i świetne pokoje. To również doskonałe miejsce na zabawę i relaks. Morze i piękne widoki, baseny, bary, mini club i dmuchawce dla dzieciaków, dyskoteka, sala kinowa to tylko niektóre propozycje. My wspomnimy tylko o Centrum Arts & Craft, które proponuje zajęcia twórcze!

 

047a-coral-beach-art-and-craft-center-800x600

 

To strasznie fajne, że goście w każdym wieku mogą spróbować swoich sił i na chwilę przeobrazić się w tradycyjnego rzemieślnika wytwarzającego kosze lub malującego na szkle. Uczestnicy płacą jedynie za materiały, z których będą korzystać. Jedno jest jednak pewne, taka pamiątka przywieziona do domu będzie bez wątpienia made in Cypr.  Tak właściwie całe wakacje można byłoby spędzić w hotelu i się nie nudzić, ale mamy jednak nadzieję, że wyruszycie zwiedzać Pafos. Tuż przy hotelu, po jego drugiej stronie znajduje się przystanek autobusowy. Autobus linii 615 jeździ do portu Pafos średnio co piętnaście – dwadzieścia minut.           

 

_crl1581-800x534

 

Hotel Coral Beach Hotel & Resort to miejsce godne polecenia.

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *