Wielka kampania Tunezji w pięciu miastach Europy

Od 31 maja do 2 czerwca 2016 w pięciu metropoliach europejskich odbędzie się wielka nowatorska kampania promocyjna Tunezji.

 

528327_367635239970125_216713498_n

 

Na ekranach rozlokowanych w różnych punktach miast (Paryża, Berlina, Mediolanu, Brukseli oraz Londynu) prowadzona będzie transmisja na żywo z trzech emblematycznych miejsc Tunezji: z wybrzeża, a dokładnie z plaży przy medynie Hammametu, z biało-błękitnego miasteczka Sidi Bou Said oraz z głębi kraju, ze słynnego Mos Espa na pustyni – miejsca z pozostałościami scenografii z filmu „Gwiezdne Wojny”. Kamery będą przesyłać obraz bezpośrednio na ekrany, na których pokazane w czasie rzeczywistym będą te miejsca w Tunezji znajdujące się na ulubionych trasach turystów. Między godzina 9 rano a 17, mieszkańcy pięciu miast będą mogli obserwować, jak wygląda sytuacja w Tunezji, w trzech różnych punktach tego kraju.

 

Ta akcja promocyjna jest częścią kampanii reklamowej Tunezji i jej celem jest oryginalna promocja ciekawych miejsc w Tunezji (rozległego wybrzeża, andaluzyjsko-arabskiej architektury oraz niesamowitych krajobrazów południa kraju, czyli Sahary). Kampania ma także za zadanie uzmysłowić Europejczykom, że życie w Tunezji toczy się normalnie, kraj jest odwiedzany przez turystów i czeka na kolejnych, którzy jeszcze nie zdecydowali się gdzie spędzą tegoroczny urlop.

W tym roku loty z Polski do Tunezji ruszyły pod koniec kwietnia. Polacy tym samym dołączyli do innych nacji już odpoczywających w tym kraju, Niemców, Francuzów, Rosjan oraz wielu innych. Tunezja w tym roku postawiła na znaczne wzmocnienie bezpieczeństwa turystów: budowa i oddanie muru zabezpieczającego granicę między Tunezją a Libią, kontrola i zamykanie nielegalnych meczetów, wzmocnienie kontroli w miejscach publicznych, na drogach i wjazdach do miast oraz stref turystycznych, lotniskach, na plażach (oddelegowanie dodatkowych 1500 funkcjonariuszy do zadań związanych z bezpieczeństwem), dodatkowe siły bezpieczeństwa i zmiany procedur w hotelach zgodnie z wytycznymi opracowanymi ze specjalistami z Niemiec, ścisła współpraca z sojuszniczymi krajami, podpisanie umów o wspieraniu reform i modernizacji sektora bezpieczeństwa, w tym o zaangażowaniu dodatkowych środków na ten cel.

 

 

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *