HEIPARK Tošovice

Sporo czasu minęło od momentu, kiedy wraz ze Smykiem byliśmy w tym miejscu. Ale właściwie nic nie szkodzi, że dopiero teraz dzielimy się naszymi wrażeniami. Miejsce to bowiem jest zarówno atrakcyjne zarówno latem jak i zimą. Jest doskonałe n wakacje jak i ferie zimowe. Kiedy Smyk korzystał z tutejszych atrakcji słońce pięknie świeciło i było przyjemnie ciepło i cudownie zielono. Można więc było śmiało korzystać z wszelkich atrakcji przygotowanych dla maluchów.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fot. Katarzyna Kopeć

 

Plac zabaw  kusił zjeżdżalniami, które Smyk uwielbia pod każdą postacią. Małpi gaj i trampoliny wywołały ogromne zmęczenie, ale i gigantyczną radość. Tak, niewątpliwie to miejsce jest doskonale przygotowane na szaleństwa dzieci. Rodzinny weekend lub choćby kilka godzin to świetna odskocznia od szarej rzeczywistości.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fot. Katarzyna Kopeć

 

Nieco starsze dzieciaki chętnie pojeżdżą na oponach lub spróbują nart. Tak. Nie pomyliliśmy się. Można tutaj w środku lata szusować. Fachowo nazywa się to grasskiing. „Jak zwał, tak zwał” jednak przyjemność taka sama. Latem można też tutaj skorzystać z tradycyjnych letnich sportów. Orzeźwiająca kąpiel, potem mecz piłki siatkowej, następnie łucznictwo…

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fot. Katarzyna Kopeć

 

A może gracie w golfa? My nie bardzo, ale jeśli Wy chcecie to śmiało możecie spróbować. Utrudzeni zechcecie na pewno odpocząć. Działa tu kawiarnia, gdzie można zjeść, wypić  kawę, kofolę lub czeskie piwko.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Fot. Katarzyna Kopeć  

 

Zimą z kolei króluje tu narciarstwo. Na maluchy czekają szkółki narciarskie. Jest też lodowisko i możliwość jazdy na bobslejach. To fajne miejsce   na zimowe ferie. Przyjeżdżający do HEIPARK Tošovice turyści mogą zatrzymać się w h0telu dysponującym 42 łóżkami.

 

HEIpark Tošovice

Tošovice 72, 742 35 Odry Tošovice 72, 742 35 Odry

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *