Designer Outlet Berlin

Ruszył sezon wyprzedażowy. Kobiety są w siódmym niebie… Szał zakupowy ogarnął sporą cześć naszych znajomych, również tych podróżujących. Jeśli zatem szukacie prawdziwych przecen warto wybrać się do Niemiec. Dziś polecamy Designer Outlet Berlin czyli „miasteczko zakupowe”.  Położone nieopodal Berlina, zaledwie dwadzieścia minut na północ przyciąga różnorodnością towarów. Blisko sto różnych marek w osiemdziesięciu sklepach może spowodować mocniejsze bicie serca u zakupoholików. Znani projektanci, biżuteria, akcesoria, odzież sportowa, ale i meble – to wszystko można tu kupić w atrakcyjnych cenach.

 

P1015875 (479x640)_skalowacz_pl

 

Tu wyprzedaż trwa cały rok. Przeceny sięgają od 30 do 70 % Dodatkowo jeśli zapiszemy się na newsletter możemy zostać dodatkowe bonusy i rabaty. No tak, ale co to zrobić z dzieciakami, kiedy rodzice chcą wydać trochę euro? Spokojnie, działa tu fajny klub Panda. Dzieciaki bawią się na całego, a my spokojnie możemy wybierać i przebierać. Jest tu też kilka sklepów dedykowanych dzieciom.

 

P1015879 (640x480)_skalowacz_pl

 

Jak tu trafić?

Samochodem z Berlina trzeba jechać Heerstrase na B5 w kierunku Spandau do granicy miasta, potem kontynuować jazdę do zjazdu  Designer Outlet Berlin.

Samochodem z Poczdamu jedziemy obwodnicą Berlina w kierunku zachodnim (A10) do zjazdu Berlin Spandau B5, potem należy kontynuować jazdę do zjazdu  Designer Outlet Berlin.

 

P1015889 (640x480)_skalowacz_pl

 

Transportem publicznym z Berlina można tu dojechać pociągiem regionalnym RE4 w kierunku Rathenow. Należy wysiąść na stacji Elstal. Przed stacją trzeba wsiąść w autobus numer 662 w kierunku Wustermark/Falkenrehde. Dojechać bezpośrednio do głównego wejścia centrum Designer Outlet Berlin. Natomiast z Poczdamu należy jechać pociągiem regionalnym RB21 w kierunku Wustermark i wysiąść na stacji Priot. Przed stacją wsiąść w autobus 662 i dojechać bezpośrednio do głównego wejścia centrum Designer Outlet Berlin.

Kursuje też autobus transferowy dostępny w piątki i soboty o 9.00 i 13.00 oraz w niedziele handlowe o 13.00 z centrum Berlina.

 

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *