Davidův Mlýn

Ostatnio często wędrujemy po Czechach. Dziś przedstawiamy Wam hotel, w którym warto się zatrzymać szczególnie jeśli podróżujemy z dziećmi. Davidův Mlýn Staré Těchanovice to miejsce w sam raz dla całej rodziny.

12841445

Hotel Davidův Mlýn mieści się w nowocześnie odnowionym młynie w pięknych okolicznościach przyrody.  Oferuje siłownię, saunę oraz duży ogród z altaną i sprzętem do grillowania. Do dyspozycji Gości są także 2 restauracje serwujące dania kuchni europejskiej i świeże ryby z należącego do obiektu stawu.

P1017790

Ryby te można samemu złowić. Przy stawie otrzymamy wędkę, wiaderko i przynętę. Zabawa przednia. Uczy cierpliwości, stwarza też okazję do wyciszenia i przemyśleń, kiedy ryby nie chcą brać. Dla pocieszenia powiemy, że nie trwa to aż tak długo. Złowionym przez nas okazom możemy darować życie wpuszczając je do stawu. Można też po uiszczeniu opłaty zamówić je na kolację, która zapewne smakować będzie wyśmienicie.

P1017780

Wracając do hotelu, a ściślej pokoi to te wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej. W każdym z nich znajduje się mała część wypoczynkowa oraz łazienka. Większe pokoje obejmują zaplecze kuchenne. Niektóre pokoje przystosowane zostały do potrzeb osób niepełnosprawnych.

P1017800

Jednak to nie pokoje sprawiają, że miejsce to jest ukochane przez Smyki. Rozległy teren obiektu jest doskonałym miejscem do hasania i zabawy. Tu znajduje się park linowy i warsztat ceramiczny. Tu wreszcie znajduje się mini zagroda ze zwierzętami. Dzieciaki na pewno nie będą się nudzić. Hotel jest też doskonałą bazą wypadową. Ośrodek narciarski Guntramovice oddalony jest od obiektu o 9 km, a Tošovice – o 15 km. W zaledwie 15 minut można dojechać z obiektu do zapory wodnej Kružberk i Slezská Harta.

P1017795

Na miejscu Goście mogą korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu oraz z bezpłatnego parkingu. Najbliższy przystanek autobusowy usytuowany jest 100 metrów, a dworzec kolejowy Svatoňovice – 6 km od obiektu.

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *