Workshop w Lipsku

Blisko stu reprezentantów z trzynastu krajów uczestniczyło w niedawnym Central Europe Workshop w Lipsku. Niemiecka Centrala Turystyki będąca organizatorem tego wydarzenia zaprosiła do udziału przedstawicieli branży turystycznej z Austrii, Czech, Bułgarii, Rumunii, Rosji, Serbii, Ukrainy, Słowacji.

Workshop

Nie zabrakło również polskiej reprezentacji. Przedstawiciele biur oraz firm turystycznych zgodnie podkreślali, iż Niemcy jako kierunek od lat cieszy się zainteresowaniem wśród Polaków. Najczęściej są to kilkudniowe wyjazdy połączone ze zwiedzaniem lub wycieczki do parków rozrywki. Lipsk, który przez kilka dni gościł uczestników workshopu został wybrany nieprzypadkowo. Miasto jak niewiele innych łączy w sobie tradycję z postępem, saksońską gościnność z biznesowym spojrzeniem, klasyczną kulturę z awangardą. Kosmopolityczną atmosferę czuć tu na każdym kroku. Tegoroczna edycja workshopu odbyła się w niedawno ponownie otwartym Kongresshalle am Zoo. Była to doskonała okazja do spotkań i rozmów z ekspertami na temat najnowszych trendów, produktów i usług w niemieckiej branży turystycznej.  Tego typu spotkania stwarzają doskonałą okazję do nawiązywania nowych kontaktów.

Workshop1

Workshop zorganizowany przez Niemiecką Centralę Turystyki w Lipsku był bardzo ciekawym wydarzeniem. Dano nam możliwość poznania i nawiązania kontaktów z przedstawicieli niemieckich regionów i osobami reprezentującymi tamtejsze atrakcje turystyczne. Mieliśmy też szansę dowiedzieć się więcej o Lipsku, który był gospodarzem tego spotkania, i poznać jego różne oblicza. Interesujący wykład na temat tego miasta ujawnił jego alternatywne strony, a dla naszej firmy, której misją jest inspirowanie podróżnych do samodzielnych wyjazdów, to niezwykle ważna wiedza. Teraz łatwiej nam będzie zachęcać do wojaży, możemy bowiem reklamować mniej popularne atrakcje czy wydarzenia, a także lepiej dostosowywać nasze propozycje do poszczególnych grup wiekowych – podsumowuje swój udział Karolina Krupińska z eSKY.pl . Uczestnicy tegorocznego workshopu mieli również okazję wziąć udział w towarzszących seminariach oraz tematycznych wycieczkach po Lipsku.

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *