Zerwij z nią

Historia, którą napisało życie. Łudząco podobne historie odnajdziemy pewnie w wielu domach. Być może właśnie dlatego książka Ewy NowakZerwij z nią” jest tak blisko współczesnego czytelnika. Dziś polecamy poruszającą opowieść o miłości, akceptacji, zwątpieniu i trudnym wkraczaniu w dorosłe życie.

Czy wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia? W przeznaczenie? Kiedy Emilka i Jacek zupełnie przypadkiem wpadają na siebie jeszcze nie wiedzą, że za chwilę staną się dla siebie ważni. On nieco nieśmiały i wrażliwy pochodzący z rozbitej rodziny. Ona wręcz przeciwnie jest oczkiem w głowie rodziców, którzy w tej trosce o córkę zaplanowali jej już przyszłość. Niestety, nie ma w niej miejsca dla kogoś takiego jak Jacek. Emilka ma przejąć rodzinny interes i kontynuować rodzinną tradycję. Choć pochodzą z różnych domów nastolatkowie podobnie potrzebują ciepła i akceptacji.

Czy miłość nastolatków ma szansę rozkwitnąć przy tak niesprzyjających warunkach? Jaką rolę odegrają w dalszym życiu nastolatków ich rodzice? czy mają prawo ingerować w życie dziecka i narzucać swoją wolę? Co to jest to mityczne dobro dziecka? Odpowiedzi na te i inne pytania będziecie musieli poszukać sami. Książkę Zerwij z nią czyta się dobrze i szybko. Ewa Nowak w sobie znany sposób dość naturalnie przemyca swoje psychologiczne doświadczenie. Wśród książek dla młodzieży, ta na pewno jest godna polecenia.

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *