The Royal Apollonia

Dziś odrobina luksusu czyli The Royal Apollonia, który może pochwalić się pięcioma gwiazdkami. Hotel ten znajduje się w Limassol i należy do Louis Group, która jest jedną z wiodących grup turystycznych, wycieczkowych i hotelowych w regionie Morza Śródziemnego. To już drugi hotel Louis Group, w którym udało nam się gościć. O wrażeniach z pobytu Louis Imperial Beach przeczytacie tutaj. Ale wróćmy do wspomnianej Królewskiej Apollonii.

The Royal Apollonia to 5-gwiazdkowy hotel w Limassol. Położony jest przy plaży w samym sercu turystycznej dzielnicy z restauracjami, barami i sklepami. Trzeba przyznać, że lokalizacja jest idealna! Sam hotel The Royal Apollonia został niedawno odnowiony i kusi swoimi pokojami w wersji standardowej oraz deluxe. Te ostatnie posiadają jacuzzi.

My jacuzzi nie mieliśmy, bo nie był to pokój w wersji deluxe, ale piękny widok na morze zachwycał nas co ranek. The Royal Apollonia prócz zapierających dech w piersiach widoków z balkonu oferuje także szeroki wybór zabiegów w hotelowym SPA. Masaże relaksacyjne, masaże sportowe, masaże lecznicze, masaże antycellulitowe, zabiegi na twarz, maseczki błotne, zabiegi spa i stóp, peelingi i wiele innych czekają na chętnych turystów.

The Royal Apollonia pozostawił jednak pewien niedosyt, a to tylko dlatego, że spędziliśmy tam tylko dwie noce. Szkoda, bo chętnie przetestowalibyśmy wszystkie tematyczne restauracje i inne hotelowe atrakcje. Jest zatem pretekst, aby do Limassol do The Royal Apollonia wrócić następnym razem. Kto wie, może już w ferie?

The Royal Apollonia

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *