Uśmiech Twojego dziecka

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Pragnął by widzieć je radosne i uśmiechnięte. Aby ten uśmiech był prawdziwy, szczery i przede wszystkim zdrowy, warto zatroszczyć się o to od samego początku. Higiena jamy ustnej to ważny element dnia codziennego dlatego warto nauczyć jej nasze dzieci, tak aby było to dla nich czymś naturalnym. Niestety, często rodzice niedostatecznie dbają o mleczne zęby swoich pociech, iż nie watro tego robić, gdyż i tak szybko wypadną. To ogromny błąd. Po pierwsze próchnica zębów mlecznych przenosi się bowiem na zęby stałe, a po drugie „czym skorupka za młody nasiąknie”… Jak zatem dbać o zęby naszego dziecka?

Najlepiej zacząć od pierwszych dni życia dziecka. Tak, tak! Nie jest to przesada! Z wiekiem pewne zabiegi staną się tak naturalne jak wizyty profilaktyczne u dentysty, których dziecko wcale nie będzie się bać. Dobrze jest też wybrać sprawdzone produkty do higieny – szczoteczki i pasty. Godną polecenia jest marka ELGYDIUM.

ELGYDIUM od ponad 45 lat produkuje artykuły do higieny jamy ustnej z zastosowaniem specjalistycznych rozwiązań. Produkty ELGYDIUM są wytwarzane we Francji. Szereg produktów kosmetycznych ELGYDIUM z linii past do zębów i płynów do płukania jamy ustnej zostało nagrodzonych odznaczeniem – etykietą „Gwarantowane francuskie pochodzenie”. Wśród nich znalazły się między innymi pasty dla dzieci ELGYDIUM Kids oraz ELGYDIUM Junior.

ELGYDIUM Kids oraz ELGYDIUM Junior pozwolą dobrać produkty dla dzieci w różnym wieku co za tym idzie z różnymi potrzebami. I tak wśród bogatej gamy produktów znajdziemy na przykład ELGYDIUM edukacyjną pastę do zębów barwiącą płytkę nazębną w sam raz dla mniejszych dzieci. Pasta ta pozwoli im udoskonalić się w sztuce czyszczenia ząbków jednocześnie dbając o nie. Starsze dzieci również będą zadowolone ponieważ zarówno past jak i żeli ELGYDIUM jest sporo i naprawdę jest w czym wybierać. Podobnie jeśli chodzi o szczoteczki – wszystkie są doskonałej jakości, wyprofilowane, z odpowiedniego włosia, z odpowiedniej wielkości główką, łagodne dla młodych zębów i dziąseł.

Zarówno pasty, żele, szczoteczki jak i płyny ELGYDIUM doskonale sprawdzą się w dbałości o zdrowy uśmiech naszego dziecka.

Produkty ELGYDIUM sprzedawane są wyłącznie w aptekach i wybranych gabinetach stomatologicznych.

Author: Smyk

Share This Post On
468 ad

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *